Parama 1,2%

Kniaudiškių g. 40
LT-37119 Panevėžys

Autorius Inga Rulienė (admin)
Kategorija:
 Gerbiami tėveliai, mokytojai, gimnazijos rėmėjai,

iki gegužės 1 d. Jūs vėl galite gimnazijai skirti 1,2 proc. nuo gyventojų pajamų mokesčio.

Informacija ir pagrindiniai žingsniai pildantiems 1,2% paramai skirtą formą.

Esame dėkingi už Jūsų finansinę paramą Panevėžio „Minties“ gimnazijai. Ši parama bendruomenei yra itin svarbi ir vertinga. Kreipiamės į Jus, prašydami ir šiemet mokyklai skirti 1,2% GPM. Lėšos bus panaudotos STEAM laboratorijos įrengimui ir rekreacinių erdvių, skirtų mokinių integruotam ugdymui bei poilsiui, plėtrai. Turime bendrą siekį kurti saugias, modernias ir patrauklias gimnazijos aplinkas mūsų vaikams.1,2% GPM pervedimas gimnazijai užtruks tik kelias minutes, kol užpildysite formą. Rezultatas bus reikšmingas mokyklai, o Jūsų pajamos nuo to nepasikeis.

• Mokesčių inspekcijos formos FR0512 versiją 04 galite užpildyti pasinaudodami Elektroninio deklaravimo sistema
  •  Apie 1,2% paramą skaitykite plačiau: https://www.vmi.lt/evmi/paramos-skyrimas
  • Visos paramos metu gautos lėšos bus kaupiamos gimnazijos sąskaitoje SEB banke.
  • Kilus klausimams, prašome kreiptis į raštinės administratorę Sigitą Bučelienę telefonu 8 656 66578el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambinkite Valstybinės mokesčių inspekcijos trumpuoju tel. Nr. 1882.

Direktorė Ramutė Stasevičienė
Gimnazijos taryba ir Mokinių parlamentas

Finansinės ataskaitos:

1,2 proc. ir paramos panaudojimo ataskaita, 2020 m.

2 proc. ir paramos panaudojimo ataskaita, 2019 m.