Klubas „Gimnazijos pulsas“

Kartu su klubo vadovais bendradarbiaujantys mokiniai yra aktyvūs įvairių gimnazijos (miesto) renginių, veiklų, akcijų ir kitos popamokinės veiklos dalyviai. Jiems smagu su jumis pasidalinti gera žinia, laimėjimu ar nepakartojama akimirka.

Dažnai į klubo vadovus patarimų kreipiasi rašantys, fotografuojantys, kuriantys tinklalapius, redaguojantys publikavimui skirtą informaciją mokiniai ir mokytojai. Smagu, kad į klubo veiklą įsijungia naujokai - gimnazijos pirmokai.

Šiandien klubo vadovai kviečia aktyviau rašyti mokiniams apie savo pasiekimus, klasės gyvenimo, kelionių įspūdžius. Būtų smagu gauti foto reportažų iš jūsų popamokinės veiklos renginių. Džiaugiamės galėdami publikuoti svetainėje ir gimnazijos laikraštyje „Pertrauka“ jūsų straipsnelius ir nuotraukas.

Jei jūs abejojate ar norite įsilieti į mūsų klubo veiklą, ateikite pasišnekėti su klubo vadovais. Turime mokinių, kurie savarankiškai administruoja ir skelbia informaciją gimnazijos svetainės puslapiuose, yra gimnazijos socialinio tinklo Facebook administratoriai, dalijasi įspūdžiais Instagram portale ir, aišku, yra fotografijos mėgėjai.

Gimnazijos svetainės administravimas pagrįstas Joomla turinio valdymo sistema (TVS) taigi galime turėti ne vieną tinklalapio redaktorių. Kviečiame visus, norinčius išbandyti save informacijos publikavimo veikloje.

Savo pareigomis su jumis mielai pasidalintų ir gimnazijos socialinio tinklalapio administratoriai. Čia kviestume prisijungti mokytojus, baigusius mūsų gimnaziją mokinius, bei tėvus.

Kviečiame prisijungti!

Klubas „Gimnazijos pulsas“ (leidyba), Inga Rulienė, kab. Nr. 73, el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.