^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Projektinė veikla

Trečią kartą kylam LIFTU

Vasario 25 dieną IIIa ir IIIf klasių mokiniai dalyvavo DNB banko edukacinio projekto LIFTAS verslumo pamokose, kurias vedė asmeninė bankininkė Diana Umbrienė. Gimnazistai įgijo žinių apie finansinę atsakomybę, verslumą ir gerąją praktiką. Mokiniai rašė, kur jie nori būti po X metų, kūrė savo verslo idėjos įgyvendinimo tikslus, diskutavo apie svarbias verslininko savybes: atsakingumą, kūrybiškumą, ryžtingumą. Jei esi verslus, turi sugebėti mokytis, suprasti, taikyti, veikti. Verslus žmogus pamato tokius dalykus, kurių nepamato kiti žmonės. Jei nori rezultato, veik!

Gimnazistai rašys motyvacinį laišką, kodėl nori dalyvauti didžiajame LIFTO renginyje – verslumo seminare Vilniuje. Renginyje moksleiviai galės pasisemti dar daugiau vertingų žinių iš banko ir Lietuvos verslo profesionalų. Tik penkios versliausios ir originaliausios klasės bus pakviestos į seminarą Vilniuje.

Linkime sėkmės mūsų versliausioms klasėms!

IIIf klasės auklėtoja Regina Vezbergienė

Straipsnių peržiūrėjimai
1639664