Projektinė veikla

Sveikatinimo projektas „Ateik ketvirtadienį - 2“

Lapkričio 21  d. gimnazijos aktų salėje įvyko baigiamasis projekto renginys. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vilma Rimvydienė padėkojo visiems projekto dalyviams bei organizatoriams. Padėkos raštai buvo įteikti aktyviai dalyvavusiems ir renginius organizuoti padėjusiems mokiniams bei mokytojams. Smagu buvo peržvelgti sportinių renginių akimirkas išsaugotas trečiaklasės Justinos Gantarskytės nuotraukų galerijoje: krepšinis, smiginis, stalo tenisas, virvės traukimas, prisitraukimai, zumbos šokiai, susitikimas su triatlonininku Vidmantu Urbonu.
Susirinkusius renginio dalyvius pasveikino gimnazijos modernaus šokio kolektyvas vadovaujamas Vytauto Murausko ir mokytojos Irinos Šlimienės šokių grupė, gražią dainą dovanojo mokytojos Ligitos Dauderienės mokinių duetas - Emilija Šlapelytė ir Vytautas Plėštys. Linkime visiems geros nuotaikos, būkite sveiki, nepamirškite sportuoti ir iki susitikimų kitais metais.

Informaciją pateikė mokytoja Milda Masilionytė
Nuotraukos Justinos Gantarskytės

Stalo teniso ir smiginio kovos

Lapkričio 14 d. dar keli varžovų būriai rinkosi į sveikatinimo projekto renginius. Šį kartą neliko nuošalyje ir gimnazijos mokytojai. Sporto salėje susirinko gausus būrys mokytojų entuziastų, panorusių išbandyti rankos taiklumą smiginio varžybose. Po įnirtingos kovos čempione tapo pavaduotoja V.ilma Rimvydienė, garbingą II-ąją vietą iškovojo mokytoja Irmina Urbonienė, III-ąją – mokytoja Inga Rulienė. Visi varžybų dalyviai pasidalijo geromis emocijomis ir prizais.

Tuo pačiu metu treniruoklių salėje vyko moksleivių stalo teniso varžybos. Visi norintys vos tilpo salėje. Stiprią sportuojančiųjų šaltiniečių komandą į rungtynes atsivedė mokytoja A. Kuncevičienė. Projekto čempiono titulą finale išplėšė IVa klasės gimnazistas Rokas Ruzgas. Prizines II-ąją ir III-ąją vietas laimėjo svečiai – D. Sipavičius ir D. Švėgžda.

Kūno kultūros mokytojai

Jėgos diena

Lapkričio 7 d. vyko projekto ,,Ateik ketvirtadienį-2“ jėgos diena – virvės traukimo ir prisitraukimų prie aukšto skersinio varžybos. Į virvės traukimo varžybas susirinko didelis būrys aistruolių iš J.Balčikonio, 5-osios, J.Miltinio gimnazijų, M. Karkos, „Šaltinio“ progimnazijų. Mūsų gimnazijai atstovavo keturios komandos. Visos mokyklų rinktinės buvo pasiruošusios rimtai kovai.

Gimnazijų tarpe po įnirtingos kovos I-ąją vietą iškovojo J. Miltinio gimnazija, II-ąją – „Mintis-1“ komanda, III-iąją – J. Balčikonio gimnazijos rinktinė. Progimnazijų grupėje I-ąją vietą iškovojo „Šaltinio“ komanda, antri liko mūsų mokyklos pirmokų komanda, treti – M. Karkos mokyklos rinktinė. Nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais ir saldžiais prizais, o sirgaliai gražiomis varžybų akimirkomis.

Jėgos dieną baigėme prisitraukimais prie aukšto skersinio. Gimnazijos stipruoliai išbandė savo jėgas. Prizines vietas laimėjo šie ketvirtokai: D. Zemeckis, IVa kl., I-oji vieta (21 prisitraukimas), D. Šilas, IVb kl., II-oji vieta (20 prisitraukimų), R. Ruzgas, IVb kl., III-oji vieta (18 prisitraukimų).

Visi dalyviai buvo apdovanoti sveikatinimo projekto „Ateik ketvirtadienį-2“ prizais.

Informaciją pateikė mokytoja Milda Masilionytė
Nuotraukos Justinos Gantarskytės

Krepšinio diena

Spalio 10-ąją gimnazijoje startavo jau tradiciniu tapęs sveikatinimo projektas „Ateik ketvirtadienį-2“, kuris tęsis net du mėnesius. Projekto tikslas - stiprinti fizinio aktyvumo nuostatas, sveikatą, propaguoti tradicines ir netradicines sporto šakas.

Projektas „Ateik ketvirtadienį – 2“ prasidėjo gražiu šventiniu atidarymu ir pristatymu Kniaudiškių mikrorajono bendruomenei. Atidaryme šoko mūsų gimnazijos šokėjai: Vytauto Murausko šokių grupė, Irinos Šlimienės šokių grupė „Energym“, gimnazijos merginų grupė, breiko šokėjas Airidas Baltrušaitis.

Po atidarymo vyko 3X3 krepšinio turnyras. Dalyvavo 12 komandų: „Minties“ gimnazijos, „Šaltinio“, „Alfonso Lipniūno“, „Saulėtekio“, „M.Karkos“, „Vilties“ progimnazijų komandos. Pirmą vietą laimėjo „Minties“ gimnazijos komanda, pavadinimu „Mintis, I b“.

Vėliau visi norintys galėjo išbandyti rankos taiklumą tritaškių ir baudų metimo konkursuose. Taikliausiais tapo mūsų pirmokai: tritaškių metikas - Mantas Žiurlys, o baudų metikas - Deividas Bialkauskas.

Spalio 16-ąją į sporto salę buvo pakviesti aerobikos masinio mokomojo šokio Zumba mėgėjai. Treniruotę vedė klubo „Ir Tau“ vadovė Diana. Gausiai susirinkę gimnazistai ir svečiai smagiu Lotynų Amerikos šokio ritmu ir geromis emocijomis praleidę popietę gimnazijoje, išmoko Zumbos šokių.

Sveikatinimo projektas „Ateik ketvirtadienį – 2“ tik įsibėgėjo. Po rudens atostogų, lapkričio 4 dieną 12 valandą, vyks susitikimas su triatlonininku Vidmantu Urbonu, lapkričio 7-ąją 14 valandą 30 minučių, projekto organizatoriai dėmesį skirs jėgos sporto šakoms: bus virvės traukimas ir prisitraukimai prie aukšto skersinio. Dar po savaitės tuo pačiu laiku bus populiarinamos netradicinės sporto šakos: stalo tenisas ir smiginio varžybos. Iškilmingas baigiamasis projekto „Ateik ketvirtadienį – 2“ renginys įvyks lapkričio 21 dieną 13 valandą aktų salėje.

Kviečiame spalio ir lapkričio mėnesių ketvirtadieniais gimnazijos ir Kniaudiškių mikrorajono bendruomenę aktyviai įsijungti į projekto renginius: sportuoti ir stiprinti savo sveikatą. Juolab, kad kiekvieno renginio, sporto varžybų nugalėtojai bus apdovanoti prizais!

Projekto programa: pdf. Nuotraukose renginio atidarymo akimirkos: