^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Projektinė veikla

Projektas „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“

DSC 00082018-12-14. Alytiškiai, žinomi menininkai, fotorealistinės tapybos atstovai, broliai Remigijus ir Algidas Gataveckai į gimnazistų širdis pasibeldė savo nuoširdumu ir džiugia nuotaika. Vienas kitą papildydami broliai laisvai ir spontaniškai kalbėdami pasakojo apie savo skaudžią vaikystę, kelius į pripažinimą, sėkmę.
„Negali būti, kad  yra mokinių tinginių“ - teigia svečiai ir savo pavyzdžiais įrodo, kad yra tik mažai galimybių išbandyti save, trūksta pasitikėjimo, susikalbėjimo. Ar egzistuoja talentingi žmonės? O gal jų talentas - tai  nuolatinis kruopštus darbas, žinios, susikaupimas, tikėjimas, bandymai?  Valandėlę įsiklausėme į dvynių draugiškus patarimus, atsakymus, pastebėjimus, tuo pačiu linkėdami jiems kūrybinės sėkmės, naujų projektų ir idėjų.


 

DSC 0001Gimnazija, tapusi pilietinio projekto „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ dalyve, netrukus sulaukė svečių. Antrųjų klasių gimnazistus kalbino žinomas žurnalistas, laikraščių redaktorius, keliautojas Liudas Dapkus.
Trumpai pristatęs save paauglystėje, paskatino jaunimą į viską, kas šiandien atrodo sudėtinga (santykiai, išvaizdos pokyčiai, užsiėmimų paieškos), žiūrėti paprasčiau, natūraliau ir nesureikšminti, nes tai išgyvena netgi didžiausios pasaulio žvaigždės.
Savo karjeros kelyje svečias visas darbines patirtis vertina kaip vertybes, padėjusias išsiaiškinti, ką gyvenime mėgsta daryti labiausiai: „..mėgstu keliauti, pasakoti, mėgstu kai manęs klausosi, įdomu sutikti naujus žmones, todėl ir atsidūriau kelionių pasaulyje..“
Aplankęs daugybę pasaulio kampelių, Liudas Dapkus kviečia mylėti ir vertinti Lietuvos kraštą. Savo šalies pliusus pamatome tik tuomet, kai ilgą laiką pagyvenę svetur, jaučiame kiek dalykų visgi mus ten erzina.

Straipsnių peržiūrėjimai
1639667