^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Projektinė veikla

Gimnazistai sėkmingai kuria verslo planus

visa komanda
Kazimiero Stanevičiaus universitetas kartu su Lietuvių kalbos institutu ir Vilniaus Gedimino technikos universitetu surengė kūrybinių industrijų projektą turnyrą – KITAS. Į šį turnyrą buvo kviečiami visi Lietuvos ir užsienio aukštųjų mokyklų studentai ir gimnazijų mokiniai. Projektas susilaukė didelio susidomėjimo. Paraiškas pateikė 47 komandos, 238 dalyviai, 7 paraiškos buvo užsienyje studijuojančių studentų. Idėjų buvo įvairių: kūrybinio verslo idėja, socialinė akcija, inovatyvus produktas, paslauga. Projekto piniginis prizas – 1800 eurų.

Gruodžio pirmą savaitę komisija atrinko 10 kūrybiškiausių studentų darbų ir 5 moksleivių projektus. Moksleiviai atstovavo Vilniaus, Kauno, Kupiškio, Kėdainių, Panevėžio, Gargždų miestams. Į finalinį projekto KITAS etapą pateko ir mūsų gimnazijos komanda ŠARMS, kuriai atstovavo: Leta Remeikytė, Iveta Gelžinytė, Liveta Šinkūnaitė, Gintarė Babaitytė, Gintarė Ivanauskaitė, Alanas Žardeckas, Kasparas Rašimas, Lukas Levendrauskas, Modestas Lisajevičius, komandos vadovė – matematikos mokytoja Jūratė Gelžinienė.

Mūsų gimnazijos komanda  ŠARMS pristatė savo verslo idėją: įkurti natūralios kosmetikos laboratoriją, kurioje gimnazistai mokysis gaminti muilą, eterinius aliejus, esterius, kremą. Mokiniai sudarė muilo gamybos sąmatą ir receptus, sukūrė planą, kaip realizuoti pagamintus produktus.  Savo verslo idėją mokiniai pateikė linksmame filmuke, muilais ir jų žaliavomis: gėlėmis, uogomis, eteriniais aliejais puoštame stendiniame pranešime, kurį paruošti padėjo mokytoja Jovita Ivanauskienė.

Įdėtas triūsas buvo įvertintas –  III-oji vieta projekte turnyre KITAS ir  piniginis prizas!

Tikimės, kad ši verslo idėja klestės – laboratorijos ŠARMS veikla bus sėkminga ir  žinoma Lietuvoje.

 
Projekto KITAS koordinatorė, chemijos mokytoja Regina Vezbergienė
IIId klasės mokinės Gerdos Kardokaitės nuotraukos

Straipsnių peržiūrėjimai
1599099