Projektinė veikla

Ar žinome savo teises?

teises paskaitaTrečiokus vieną lapkričio rytą pabudino teisės praktikai iš LR Teisingumo ministerijos. Vyko mokymai kaip veikia Civilinis, Baudžiamasis, Darbo ir Administracinių teisės pažeidimų kodeksai. Lektorė pristatė vaikų iki 18 metų teises: vartotojų teisės, darbo teisė, šeimos narių teisės. Įpusėjus paskaitai teko kibti į viktorinos klausimus ir sulaukti paskatinimo prizų. Paskaita sudomino, pateikė daug praktinių situacijų, problemų sprendimo būdų. Mokiniai įdėmiai klausėsi ir noriai pildė anketas-atsiliepimus apie paskaitą. Jei bus pažeistos mūsų teisės, mes žinosime, kur kreiptis ir kaip jas apginti. Įgytos teisinės žinios mums pravers visą gyvenimą.

Mokymai yra projekto „Aš žinau savo teises“, inicijuoto Teisingumo ministerijos, dalis. Mokymuose dalyvauja 10-11 klasių mokiniai iš 30 Lietuvos mokyklų. Smagu, kad esame šio projekto dalyviai.

Brigita Kulytė, IIIb klasė