Priėmimo tvarka

priemimas2Mokinių priėmimo į Panevėžio „Minties“ gimnaziją tvarka

Centralizuotas priėmimas į pirmąsias gimnazijų klases vykdomas Švietimo ir jaunimo reikalų skyriuje (Laisvės a. 23)
nuo kovo 1 d. iki kovo 31 d. (I etapas); nuo balandžio 1 d. tęsiamas priėmimas į laisvas vietas (II etapas) pagal prašymo gavimo datą ir laiką. Mokiniui per mokslo metus (iki gruodžio 31 d.) keičiant gimnaziją, prašymą ir dokumentus reikia teikti Švietimo ir jaunimo reikalų skyriui. Nuo sausio 2 d. į esamas pirmąsias klases mokinius priima pačios gimnazijos.

Centralizuotas priėmimas į trečiąsias gimnazijų klases vykdomas Švietimo ir jaunimo reikalų skyriuje (Laisvės a. 23) nuo kovo 1 d. iki kovo 31 d. (I etapas), vėliau priimama į laisvas vietas (II etapas) pagal prašymo gavimo datą ir laiką. Mokiniui keičiant gimnaziją per mokslo metus (iki gruodžio 31 d.), prašymą ir dokumentus reikia teikti Švietimo ir jaunimo reikalų skyriui. Nuo sausio 2 d. į esamas trečiąsias klases mokinius priima pačios gimnazijos.

2018 m. gruodžio  20 d. Panevėžio miesto savivaldybės tarybos sprendimu Nr. 1-388 patvirtintas Mokinių priėmimo į Panevėžio miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašas

• Prašymo forma (3 priedas)  centralizuotai priimamiems į gimnazijų I klases mokiniams.
  • Prašymo forma (4 priedas)  centralizuotai priimamiems į gimnazijų III klases mokiniams.

Prašymai dėl priėmimo į mokyklą gali būti pateikiami elektroniniu būdu.

Prašymai dėl priėmimo į gimnazijų pirmąsias ir trečiąsias (kitų gimnazijų) klases siunčiami el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (prašymų formos pateikiamos Aprašo priede).

Detali informacija Panevėžio miesto savivaldybės internetinėje svetainėje

Kviečiame susipažinti su Panevėžio „Minties“ gimnazija el. erdvėse: