Gerbiami tėveliai, mokytojai, gimnazijos rėmėjai,
iki gegužės 1 d. Jūs vėl galite gimnazijai skirti 2 proc. nuo gyventojų pajamų mokesčio

2procentai

Nuoširdžiai dėkojame, kad, pasinaudodami 2 proc. GPM paramos galimybe, skiriate paramą gimna­zijai. Jūsų skirti pinigai yra panaudojami mokinių ugdymo(-si) bei laisvalaikio sąlygų gerinimui. Ši finan­sinė parama – didelė paspirtis gerinti vaikų formaliojo ir neformaliojo ugdymo kokybę, at­nau­jinti ir modernizuoti edukacines ir mokymo(-si) aplinkas, stiprinti gimnazijos materialinę bazę. Jūsų dėka iš šių lėšų galėjome įsigyti naujos įrangos, mokiniai galėjo nemokamai vykti į kai kuriuos renginius atstovauti gimnazijai, galėjome juos skatinti, padėjote mūsų mokytojams ruoš­ti įdomias pamokas. Dalis lėšų buvo skirta imnazijos reprezentacijai  gimnazijai buvo pavesta organizuoti Tartautinės mokytojo dienos šventę Panevėžio miesto mokytojams.

2016 m. Jūsų skirta parama - 3555,18 €, tokia reikšminga suma papildė gimnazijos sąskaitą. 2015 m. Jūs skyrėte 3055 eurus (ataskai­ta apie jų panaudojimą pateikiama žemiau).

Prasidėjo 2017 m.  Iki gegužės 1 d. Jūs vėl galite gimnazijai skirti 2 proc. nuo gyventojų pajamų mokesčio. Skyrimo tvarka išlieka ta pati.

Jums reikia pagal pavyzdį užpildyti formą FR0512 (gimnazijos kodas - 190423912).
Formos užpildymo instrukcijos.
Užpildytą dokumentą galite pateikti mokesčių inspekcijai šiais būdais:

1. Naudodamiesi Elektroninio deklaravimo sistema http://deklaravimas.vmi.lt/
  2. Galite išsiųsti paštu:
    Mokesčių inspekcijos adresas:
    Panevėžio apskrities Valstybinei mokesčių inspekcijai
    Durpyno g. 3
    Panevėžys, LT-36227
  3. Užklijuotą voką su užrašytais Jūsų ir Valstybinės mokesčių inspekcijos adresais galite grąžinti į gimnazijos raštinę arba nunešti į valstybinę mokesčių inspekciją (110 kabinetas).

Pastabos

• Jei pagal gyventojų pajamų mokesčio įstatymą Jūs privalote pateikti metinę pajamų mokesčių deklaraciją, tai prašymas pateikiamas kartu su deklaracija.
  • Spausdintą formą FR0512 galima gauti iš klasės auklėtojos arba atsispausdinti patiems:
  • Visos paramos metu gautos lėšos bus kaupiamos gimnazijos sąskaitoje SEB banke.
  • Kilus klausimams, prašome kreiptis telefonais (8-45) 42 92 77, (8-45) 42 98 66
 2015 m. 2 % lėšų, panaudojimo ataskaita

Eil.Nr.  Lėšų naudojimo paskirtis  Išleista
1 Mokinių draudimas 187 €