Meniniai pasiekimai

goda.k

Sveikiname IVc klasės gimnazistę

Godą Krikštaponytę

tapus Tarptautinio vaikų piešinių konkurso „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ 2017 m. diplomante.
Aplankykite konkurso laureatų darbų parodą Panevėžio Dailės galerijoje: http://www.gamtosmokykla.lt/lt/renginiai_2/1/237

martos paroda

Martos darbų paroda
Kniaudiškių bibliotekoje

Rugsėjo  mėnesį, Panevėžio miesto gimtadienio proga,  „Minties“ gimnazijos antrokės Martos Rulytės portretų paroda įsikūrė Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje „Žalioji pelėda“.
Martos darbų parodą papildė nauji darbai, o pati autorė kviečia visus užsukti į jos Facebook puslapį (Marta Ruly Illustration).

Paskelbti 24-ojo tarptautinio konkurso „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ laureatai

marta 2015

2015 m. gegužės 28 dieną į Gamtos mokyklą rinkosi 24-ojo tarptautinio vaikų piešinių konkurso „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ nugalėtojai iš visos šalies. 2015 metais konkursui pristatyta 1781 kūrybinis darbas iš 10 šalių: Baltarusijos, Filipinų, Indijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Jungtinės Karalystės, Kinijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos ir Rusijos.

Vertinimo komisijos sprendimu keturiose amžiaus grupėse 130 kūrybinių darbų autoriai pripažinti konkurso diplomantais. Jų tarpe, 15-19 metų amžiaus grupėje, ir mūsų gimnazijos Ib klasės gimnazistė Marta Rulytė (mokytojas K.Paškevičius), (15-19 metų diplomantai ). Sveikiname Martą ir linkime kūrybinės sėkmės!

2013-2014 m.m.

Sveikiname respublikinio konkurso diplomantę

2014 m. gegužės 30 d. Panevėžio Gamtos mokykloje vyko Tarptautinio vaikų piešinių konkurso „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ laureatų apdovanojimo renginys. Jo tikslas – ugdyti jauną kūrėją, kuriam svarbiausias kūrybinio įkvėpimo šaltinis būtų Gamta. Konkurse, kuris vyksta jau 23-ą kartą, o kaip tarptautinis, 10-ą kartą, buvo atsiųstas net 1671 darbas iš įvairių šalių – JAV, Kinijos, Baltarusijos, Norvegijos, Indijos, Rusijos, Latvijos ir Lietuvos. Vertinimo komisija, sudaryta iš miesto dailininkų, nustatė 136 kūrybinių darbų autorius, kurie buvo pripažinti konkurso diplomantais. Diplomante tapo ir mūsų gimnazistė, IIIa kl. mokinė Jurgita Brandišauskaitė (mokytojas K.Paškevičius). Jai atiteko ir vienas iš keturių įsteigtų Lietuvos Respublikos Seimo nario P.Urbšio prizų. Sveikiname diplomantę ir linkime kūrybinės sėkmės.

(Tarptautinio vaikų piešinių konkurso diplomantai 2014 m.).

Dainas skyrėme Lietuvai

Vasario 13 dieną J.Miltinio dramos teatre vyko 18-asis tarptautinis Dainų festivalis, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai atminti. Šventę organizavo J.Balčikonio gimnazija. Į festivalį atvyko svečiai iš visos Lietuvos: Pasvalio, Kupiškio, Molėtų, Šiaulių miesto. Dalyvavo ir merginų ansamblis iš Latvijos.

Ne pirmi metai šiame festivalyje dalyvauja ir mūsų dainuojantys bei muzikuojantys gimnazistai. Kotryna Drėlingaitė (IIIe) atliko Aistės Smilgevičiūtės ir grupės „Skylė“ dainą „Baltas broli“, o į ansamblį susibūrę Laurynas Zavackis (IVd), Rokas Nacickas (IVa) ir Žilvinas Dirkis (IVa), atliko A. Mamontovo dainą „Geltona. Žalia. Raudona“. Mokinius ruošė muzikos mokytoja Ligita Dauderienė.

Dainų festivalis subūrė mokinius ir vadovus bendrai dainai, dovanojo gerą nuotaiką ir svarbią patirtį.

Jaunuosius šokėjus lydėjo sėkmė

sokejai

Gruodžio 6 dieną Pakruojo rajono Linkuvos miestelyje įvyko kasmetinis respublikinis vaikų ir jaunimo šiuolaikinių šokių festivalis „Step dance“. Norą dalyvauti festivalyje pareiškė net 18 šiuolaikinių šokių kolektyvų iš visos Lietuvos, tarp jų buvo ir mūsų gimnazijai atstovaujantis šiuolaikinių šokių kolektyvas „Idea“, vadovaujamas Vytauto Murausko. Jaunieji šokėjai renginyje savo jėgas parodė pristatydami netgi tris šokius: gerai žinomą „Monstrų“ šokį, romantiškąjį valsą ir, žinoma, jausmingąjį tango.

Būrys mūsų gimnazijos šokėjų, tvirtai pasitikėdami savo jėgomis, nepaisant mažos Linkuvos kultūros centro scenos, nepaliko nė vieno abejingo, o pasibaigus festivaliui, atgal į namus parsivežė net penkis apdovanojimus! Kolektyvas „Idea“ gavo tris padėkas už romantiškiausią pasirodymą, argentinietišką tango bei geriausią kostiumą. Renginiui pasibaigus, visi šokėjai buvo kupini įspūdžių netvėrė džiaugsmu.

Jaunieji šokėjai: Asta Novoruckytė Ic, Gintarė Grybaitė Ia, Samanta Gelažiūtė Ia, Paulius Mažeika Ib, Ernesta Lotužytė Id, Iveta Gelžinytė Id, Gintarė Babaitytė Id, Leta Remeikytė Id, Vainius Simaška Id, Lukas Levendrauskas Id, Eivinas Grigas Id, Tomas Mulevičius Id, Nedas Ratkevičius Id, Liveta Šinkūnaitė Id, Kasparas Rašimas Id, Jurgita Kavoliūnaitė IIa, Akvilė Mažeikaitė IIa, Simona Klimovaitė IIa, Kazimieras Vaitkevičius IIb, Šarūnas Babičius IIIf, Arnoldas Gurskis IVb.

Gintarė Grybaitė, Ia klasė

Atidaryta nauja dailės darbų paroda

ugne

Gruodžio 6 d. gimnazijoje buvo atidaryta IVb klasės gimnazistės UGNĖS LASMANAVIČIŪTĖS dailės darbų paroda. Ši jaunoji menininkė jau pastebėta ir įvertinta ne kartą: trečioje klasėje ji miesto dailės olimpiadoje užėmė I-ąją vietą, o respublikiniame konkurse buvo apdovanota Vilniaus dailės akademijos diplomu.

Parodos atidaryme dalyvavo mokiniai, mokytojai ir svečiai. Parodą pristatė dailės mokytojas Kęstutis Paškevičius, ją apibendrino Panevėžio kolegijos docentas, dailininkų sąjungos narys Girmantas Rudokas. Įspūdžiais pasidalino direktoriaus pavaduotoja Vilma Rimvydienė, klasės auklėtoja Reda Ambrazaitienė, kurios pasidžiaugė paroda bei palinkėjo kūrybinės sėkmės.

Informaciją pateikė dailės mokytojas Kęstutis Paškevičius