^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Popietė „Karalienė - morka“

Jau gražia tradicija tapusi vegetariško maisto popietė šį rudenį kvepėjo morkomis. „Karalienė - morka“ taip šią popietę pasiūlė pavadinti jos iniaciatorė dir. pavaduotoja Almira Dambrauskienė. Į metodinius ratelius subėgę mokytojai šią dieną smagiai dalijosi savo numylėtais, o kai kas ir pirmuoju bandymu pavykusiais, valgiais su morkomis. Tiesa, ne tik patiekalai, bet ir gėrybėmis puošto stalelio pristatymas, bei jo puošybos detalės buvo pastebėtos ir įvertintos rimtos trijų karalių komisijos. „Visą naktį kasėm morkas“ - tokiu linksmu pavadiniu pristatę savo stalą technologijų mokytojai buvo nepralenkiami ir žiniomis apie morkas. Pristatymą apie gydomąsias, maistines ir kitas morkų savybes parengė technologijų mokytoja Jolanta Simonavičienė. Stalelio gausumu išsiskyrė matematikai, puošyba - kūno kultūros mokytojai, na, o anglų kalbos mokytojų parengtu eiliuotu pristatymu komisija buvo sužavėta. Ar ragavote morkų uogienės, želė, sūrio, blynelių, pyrago, duonelės, kavos ir saldainių - puiku, vadinasi, jūs buvote karalienės Morkos puotoje..

Informaciją pateikė mokytoja Inga Rulienė

m foto Nuotraukų galerija

Straipsnių peržiūrėjimai
1848315