^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Aukštaitiškų tradicijų glėbyje

c2Lietuvių svetingumas, darbštumas, tradicijų puoselėjimas - tai vertybės, kurios perduodamos iš kartos į kartą šeimose, nedidelėse bendruomenėse, kūrybingų kultūros darbuotojų sambūriuose. Jos vis dažniau patraukia mus savo unikalumu ir tuo pažiu žaviu paprastumu prisiminus savo senelių ir tėvų kasdienybę.

Prieš Kalėdas į edukacinę kelionę po Rytų Aukštaitijos miestelius išsiruošę mokytojai, nestokojo šventinės nuotaikos. Žavėjo ką tik puriu sniegu apklotos gamtos peizažai, miestelių kraštovaizdis. Ne vienam iš mūsų šios apylinkės atgaivino giminės šaknis menančias istorijas, vaikystės džiaugsmus. Kelionėje aplankytos vietos ir sutikti žmonės kėlė pagarbą kasdieniniam darbui, šeimos tradicijoms, kūrybiškumui ir istorijai kartu nepamirštant ir naujosios kartos verslumo idėjų, optimizmo apžvelgiant tai, kas padaryta ir, žinoma, pakviečiant pasidžiaugti svečią. Kviečiame kartu pažvelgti į Rokiškio, Utenos ir Ignalinos kraštą, jo žmones.

Nuotraukos: Irina Dementjeva, Inga Rulienė

Klubo „Gimnazijos pulsas“ informacija

Straipsnių peržiūrėjimai
1562116