^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Gimnazistai

Teatrų šventė „Šimtakojis 2015“ (papildyta)

DSCN0582  DSCN0576

Balandžio 12 dieną Kupiškio kultūros centre vyko Lietuvos vaikų ir jaunimo teatrų apžiūros-šventės „Šimtakojis 2015“ regioninis turas. Jame su M.Pesse spektakliu „Uždarų durų naktis“ dalyvavo ir mūsų gimnazijos dramos būrelis. Iš visos Lietuvos į regioninius turus komisijos atrinko virš 70 teatrų (tame tarpe ir mūsų kolektyvas). Komisijos išrinkti laureatai balandžio pabaigoje dalyvaus Marijampolėje vyksiančioje teatrų šventėje.


 simtakojis
Vasario 25 dieną gimnazijoje vyko VIII Lietuvos vaikų ir jaunimo teatrų apžiūros – šventės „Šimtakojis“ Panevėžio miesto etapas. Konstantinas Stanislavskis yra pasakęs „Jei žemėje yra stebuklų, tai jie vyksta teatre“. Labai smagu pasidžiaugti, kad visai dienai mūsų gimnazijos aktų salė virto teatro stebuklų scena. Apžiūroje-šventėje dalyvavo 7 miesto mokyklų teatro kolektyvai. Mūsų gimnazijos teatro būrelis parodė spektaklį „Uždarų durų naktis“ ir nugalėjo Panevėžio miesto etape.

Sveikiname gimnazijos dramos būrelio narius: Enriką Skujytę (IIc), Edgarą Virvičių (IIb), Mantą Sidaravičių (IIb), Moniką Gabrytę (IIc), Roką Kaušakį (IIc), Mantą Mažeiką (IIe), Emilę Tomkevičiūtę (IIb), Emilį Murauską (IIa), Tadą Janulevičių (IVe), Roką Marozą (IVd), Agnę Adomonytę (IVa), Tautvydą Kairį (IVa) ir vadovę Birutę Beresnevičienę laimėjus I vietą ir linkime sėkmės Aukštaitijos regiono etape, kuris vyks balandžio 11–12 dienomis Kupiškyje.

Informaciją pateikė Ramutė Stasevičienė

 

Straipsnių peržiūrėjimai
1694003