^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Diena, dovanojusi gerą nuotaiką

DSC 0209Spalį, kai spalvomis dabinasi klevai, krenta pirmieji kaštonai ir saulei šypsosi rudens gėlės žiedas, į mokyklas skuba mokytojų šventė. Spalio 5-ąją minime tarptautinę Mokytojų dieną.

Ypatinga ši diena klasės vadovams - jų laukia netikėtos auklėtinių ruošiamos staigmenos. Į linksmą tradicinę ketvirtokų organizuotą pamoką renkasi kiti mokytojai. Na, o labiausiai laukiama šventės dalis - visų gimnazistų sveikinimai. Šiemet renginio vedėjai mokytojus pakvietė pabūti ir pašėlti gėlėmis puoštoje kaimo sodyboje. Visus pralinksmino kaimo kapelos muzikantai, šokėjai ir dainos. Smagios užduotėlės iki ausų šypsotis vertė ne vieną kietuolio mokytojo veidą.
Mieli, gimnazistai, šventės organizatoriai, ačiū Jums už šiltą, nuoširdų rūpestį, už sveikinimo žodžius, už dainas, už šokį, už gėles, saldų pyragą ir kitas staigmenas.  Ačiū už nuostabią šventę!

Už šventės akimirkas dėkojame Mantui Šeštokui

Straipsnių peržiūrėjimai
1693591