^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

E-pamoka apie „Google“ veiklą

e pamokaSpalio 2 dieną, kartu su šauniąja IIa klase prisijungėme prie projekto, kurio metu dalyvavome netradicinėje integruotoje su IT e-pamokoje. Pamoką tiesiogiai iš „Google“ būstinės Airijoje vedė informacinių technologijų korporacijoje dirbantys lietuvaičiai.

Ar žinojote, kad „Google“ reiškia vienetą su šimtu nulių? Ar girdėjote, kad rugsėjo 27 dieną „Google“ šventė 16 metų gimtadienį? „Google“ yra didžiausia paieškų platforma pasaulyje, jos tikslas – sisteminti pasaulio informaciją ir padaryti ją visiems prieinamą ir naudingą.

Paieškos sistemoje įvyksta 4 milijardai paieškų per dieną!

70 „Google“ biurų yra įsikūrę keturiasdešimtyje šalių. Lietuvos „Google“ biuro darbuotojai yra daug nuveikę ir sprendžia Lietuvos žinomumo didinimo klausimus.

O ar esate girdėję apie Google Glass? Google Glass yra išmanieji akiniai, juose įmontuotas „dėvimas“ kompiuteris. Įrenginys nevaržo judesių, yra valdomas balsu, galima net parašyti laišką diktuojant...

Google padeda:

  • įdomiai mokytis ir išmokti (Google Helpouts platforma, YouTube, Khan Academy, TED);
  • patiems pasiekti plačią auditoriją (pvz. 25-erių metų PewDiePie turi 31 mln. prenumeratorių nuo 2008 m.);
  • įgyti darbo praktikos „Google“.

Pagrindinės įžvalgos:

  • nenustokite svajoti ir įgyvendinti savo svajonių;
  • nebijokite bandyti;
  • atraskite savo kelią naudodamiesi interneto galimybėmis ir tuo įkvėpkite kitus!

Taigi, pamokos metu „Google“ specialistai apžvelgė globalias IT tendencijas, visuotinį judėjimą link skaitmenizacijos bei įvairiausias korporacijos vykdomas inovacijas. Taip pat, buvo pristatytos galimybės Lietuvos moksleiviams įsitraukti į inovacijų kūrimą. Su nekantrumu laukiame kitų pamokų!

Pamokos įrašą rasite čia: 

Anglų kalbos mokytoja Rasa Širmulienė & IIa

 

Straipsnių peržiūrėjimai
1693600