^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Smalsumą žadino Tyrėjo dienos renginiai

tyrejo dienaRugsėjo 25 dieną į gimnaziją atvyko mobili demonstracinė laboratorija „Tyrėjo diena“. Po Lietuvos mokyklas keliaujanti mokslininkų komanda supažindino mokinius su įdomiausiomis mokslo naujovėmis: pakvietė į mobilų planetariumą, pristatė greitaeigės kameros galimybes, pademonstravo lazerio savybes, mokomuosius filmus 3D formatu ir mielai atsakė į visus mūsų klausimus.

Renginio atidarymas vyko aktų salėje. Tyrėjai skatino mokinius domėtis juos supančia aplinka, kelti klausimus ir ieškoti atsakymų į juos, taip siekiant tapti jaunaisiais tyrėjais ir galbūt net nudžiuginti pasaulį naujais atradimais.

Bene įspūdingiausia buvo lektoriaus Mindaugo Masaičio paskaita „Mes ir visata“. Ji vyko planetariume, mokiniai turėjo galimybę stebėti kosmose esančius objektus ir atsipalaiduoti su ramia muzika. Įspūdį paliko ir lektoriaus Gedimino Meškausko paskaita apie greitaeigę filmavimo kamerą. Galėjome pamatyti visą nufilmuotą vaizdą sulėtintu tempu, tai sukėlė geras emocijas.

Visos paskaitos buvo labai įdomios ir privertė susimąstyti moksliniais klausimais. Tikimės, kad mokykla ir toliau mus džiugins tokiais puikiais netradiciniais renginiais.

Gintarė Grybaitė, IIa klasė

Straipsnių peržiūrėjimai
1698717