^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Su gimtadieniu, mano mieste!

2014 metų Lietuvos kultūros sostinė – Panevėžys – rugsėjo 5-7 dienomis triukšmingai atšventė 511-ąjį gimtadienį. Į miesto renginius, kaip niekada, susirinko gausus būrys panevėžiečių ir miesto svečių. Šventėje buvo galima išvysti ir pasiklausyti įvairių stilių gyvos muzikos, pasigrožėti lietuvių liaudies šokiais, pasivaikščioti po Senvagėje vykusią mugę, sudalyvauti akcijose, sporto varžybose, pasižiūrėti 4D vaizdo projekcijų ir lazerių šou su fejerverkais.

Mes, mintiečiai, kaip ir kasmet, su gera nuotaika pasitikome miesto šventę. Rugsėjo 6 d. rytmetį, linksmai irkluodami Nevėžio upe drakonais puoštus laivus, į finišą atskubėjome pirmi. Džiaugiamės ne tik taure, bet ir šilta pažintimi su olimpiniu kanojų vicečempionu Jevgenijumi Šuklinu. Na, o popietę, susirinkus gausiam būriui gimnazistų ir mokytojų, žygiavome miesto eisenoje „Panevėžys – geros nuotaikos miestas“. Pasipuošę, ryškiaspalvėmis dekoracijomis ir gimnazijos vėliava nešini, smagiai skanduodami, kūrėme šventišką nuotaiką!

Karolina Mikoliūnaitė, IVf klasė

Straipsnių peržiūrėjimai
1693567