^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Mus pasitiko 25-asis gimnazijos rugsėjis

100 2516Į jaukų ir saulėtą gimnazijos kiemelį atskubėjo rugsėjis. Rugsėjo 1-osios rytą šimtai gimnazistų vėl būrėsi į klases, linksmai sveikindamiesi dalijosi vasaros įspūdžiais. Nedrąsiai į naujus klasės draugus žvalgėmės ir mes, gimnazijos pirmokai.

Šventė prasidėjo ir iškilmingu maršo žingsniu prie mūsų prisijungė mokytojai. Netrukus išgirdome mokyklos direktoriaus Egidijaus Samo linkėjimus gimnazistams: atrasti savo svajones, užsibrėžti pamatuojamus tikslus ir į mokyklą žiūrėti ne tik kaip į žinių šaltinį, bet ir kaip į bendruomenės susitelkimą. Skambant gimnazijos himnui, Mokinių parlamento nariai iškėlė gimnazijos vėliavą. Paskelbus klasių vadovus, jiems sėkmės palinkėjo direktorius ir jo pavaduotojos. Ketvirtokai kartu su gėlės žiedu gerų mokslo metų linkėjo mokytojams.

Visus nustebino ypatinga šventės dalis - būrys baltų balandžių, kurie smagiai iš gimnazistų rankų pakilo į giedrą dangų. Netrukus šventės vedantieji visus pakvietė į klases. Mūsų laukė nauja klasė, auklėtoja, nauji draugai, nauji įspūdžiai. Mintiečiai, palinkėkime sau sėkmės!

Marta Rulytė, Ib klasė

Straipsnių peržiūrėjimai
1698738