^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Įvyko technologijų mokyklinis egzaminas

Gegužės 16 dieną gimnazijoje vyko technologijų mokyklinis brandos egzaminas. Šiemet šį egzaminą pasirinko laikyti net 15 abiturientų. Šią savaitę vykdomi menų egzaminai. Menų (muzikos, teatro, dailės) egzaminus pasirinko laikyti 22 abiturientai. Kas lėmė, kad šie egzaminai tampa populiaresni mokinių tarpe?

Gimnazija 2005-2008 m. dalyvavo Švietimo plėtotės centro vykdomame projekte „Mokymosi krypties pasirinkimo galimybių didinimas 14-19 metų mokiniams“. Projekto metu gimnazija buvo aprūpinta moderniomis mokymo priemonėmis, įrengtas naujas technologijų kabinetas su kompiuterizuotomis darbo vietomis, atnaujinti technologijų, menų kabinetai. Pamokos tapo šiuolaikiškos ir patrauklios. Išbandyta mokymosi krypčių pasirinkimo įvairovė padėjo gimnazijai organizuojant ugdymo procesą atsižvelgti į mokinių poreikius ir polinkius, veiksmingai diferencijuoti mokymą. Modelis ir ir programų pasirinkimo galimybės leido tiek akademinių, tiek praktinių polinkių mokiniams realizuoti savo praktinius ir meninius gebėjimus.

Nuotraukose technologijų egzaminui parengti gimnazistų darbai.

Direktoriaus pavaduoja ugdymui Vilma Rimvydienė

Straipsnių peržiūrėjimai
1693635