^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Praktinis užsiėmimas senjorams „Puošiame namus Velykoms“

Artėja nuostabi pavasario šventė – Šv. Velykos. Balandžio 9 dieną Parko bibliotekoje vyko praktinis užsiėmimas „Puošiame namus Velykoms“ senjorų klubo „Pabūkime kartu“ nariams. Kaip dekoruoti ir puošti namus be didesnių išlaidų, senjorus mokė būrelio „Rankdarbių kraitė“ mokinės: Jovita Jasėnaitė, Dovilė Gabriūnaitė iš III b, Simona Šimoliūnaitė, Dovilė Oksaitė ir Diana Pušnytė iš III a.
Gaminiams reikalingų medžiagų ir priemonių galima rasti kiekvienuose namuose ir prikelti antram gyvenimui tai, kas jau buvo panaudota – antrines žaliavas. Merginos iš popieriaus ritinėlių, lininio audinio, juostelių atraižų, servetėlių, veltinio, spalvoto popieriaus skiaučių gamino įdėkliukus margučiams, dėžutes dovanėlėms, lankstė iš servetėlių zuikučius ir kitas dekoracijas. Tokius darbelius gali kurti ir maži, ir dideli, tereikia trupučio kantrybės ir fantazijos, o dar smagiau darbuotis kartu: anūkams, močiutėms, tėveliams.

Akimirkos iš renginio:

Būrelio „Rankdarbių kraitė“ vadovė, technologijų mokytoja Jolanta Simonavičienė

Straipsnių peržiūrėjimai
1693606