^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Į mokyklą atskrido būrys paukščių

40 pauksciu


Kovo 10-oji, keturiasdešimties paukščių diena, simbolizuojanti 40 paukščių rūšių parskridimą į gimtinę iš šiltų kraštų. Paminėdami šią dieną, gimnazistai kartu su technologijų ir dailės mokytojais surengė parodą. Pernai galėjome pasidžiaugti gausia inkilų paroda, o šiemet I-ojo aukšto fojė aikštelėje eksponuojami įvairia technika sukurti paukščiai. Čia mokinių rankomis sukuri karpiniai, lankstiniai, siuviniai, drožiniai, piešiniai, net vėriniai ir pynikai, vaizduojantys pasirinktą paukštį.

Netikėto kėkšto pristatymu pasidalijo Ib klasė, dailias plunksneles į medžio drožinius – gerves įkomponavo IVh klasė, kruopštumo pavydėti galime Žygimantui Aleknai iš IIIb ir Lukui Levendrauskui iš Id, išlanksčiusiems baltąsias gulbes, o povo, nors tai ne lietuviškas paukštis, grožiui neatsispyrė IVd karpinio autorė Karolina Rauduvytė ir IVg klasės mokinė Aušra Mazurevičiūtė, suvėrusi dailias povo plunksneles iš karoliukų.

Augustas Katauskas iš IIb klasės pagamino medinę pelėdą. O jų parodoje ne viena, juk pelėda – simbolizuoja nežinios tamsą skrodžiančią išmintį. Ne viena klasė rinkosi pristatyti ir gandrus, tačiau Ic klasės gandrų porelė lyg gyva nutūpė parodoje. Seserų – Ovidijos ir Olivijos Barzdaičių išsiuvinėti gandrai iš toli traukė aplinkinių akis. O Ia klasės berželių puokštė pasipuošė paukštelių lankstiniais ir šūkiu „Mes esame skirtingi, bet visi – vieningi!“.

Paukštis dažnai laikomas amžinumo, laisvės ir laisvos dvasios simboliu. Tegul jų giesmės įkvepia jus svajoti, kurti, mąstyti. Geros pavasarinės nuotaikos!

Karolina Mikoliūnaitė, III f kl.

Nuotraukų galerija rengiama

Straipsnių peržiūrėjimai
1693959