^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Pasveikinkime Lietuvą su gimtadieniu!

lietuvaiNuo vasario 9 dienos visoje Lietuvoje startavo akcija „Su gimtadieniu, Lietuva!", skirta paminėti valstybės Nepriklausomybės dieną. Iniciatyvai susivienijo didžiausios Lietuvos nacionalinės jaunimo organizacijos, kurios kviečia visus Lietuvos piliečius sveikinti Lietuvą su gimtadieniu.

Su artėjančia švente Lietuvą sveikino ir mūsų gimnazijos bendruomenė. Vasario 14-osios rytas prasidėjo su tradicine tapusia pilietiškumo pamoka I-III klasių gimnazistams. Šią pamoką jiems vedė abiturientai.

Ketvirtokams tai ne tik nauja patirtis stovint prieš klasę, bet ir malonumas pajausti, kad tavęs klausosi, supranta, šypsosi. Abiturientai džiaugėsi, kad pamokose išgirdo tikrai drąsių ir kartais netikėtų gimnazistų atsakymų.

Vėliau visos pertraukos suskambo lietuviškomis populiariomis dainomis Lietuvai, o linksmus gimnazistų ir mokytojų veidus, trispalve atributika pasipuošusias grupeles mokinių skubėjo įamžinti fotoaparatų blykstės.

Vidudienį visa gimnazijos bendruomenė rinkosi į kiemelį, kur sugiedoję Lietuvos himną, džiaugsmingai sveikino Lietuvą su gimtadieniu. Pilietinėje akcijoje dalyvavo ir seimo narys Povilas Urbšys, vėliau pakvietęs klasių atstovus į netradicinę pilietiškumo pamoką.

Straipsnių peržiūrėjimai
1845816