^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Išleistas pirmasis miesto jaunųjų kūrėjų almanachas

almanachas nevezis

Sausio 30 d. Panevėžio G. Petkevičaitės-Bitės bibliotekoje buvo pristatytas Panevėžio jaunųjų literatų metų kūrybos almanachas „Nevėžis“. Jame puikuojasi ir mūsų gimnazijos Ia klasės mokinės Gintarės Grybaitės pavardė. Sveikiname Gintarę su sėkmingu debiutu ir kviečiame daugiau gimnazistų įsitraukti į literatūrinį sambūrį, kurį organizuoja Panevėžio apskrities G.Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos Juozo Urbšio visuomeninės minties ir kultūros centras, savaitraštis „Panevėžio balsas“, regiono radijo stotis „Pulsas“ bei Panevėžio dailės mokykla. Beje, pavartę almanachą, galėtumėte rasti ir kitos mūsų gimnazistės Akvilinos Stankevičiūtės (Ic klasė), atstovaujančios „Saulėtekio“ progimnazijai, kūrybos. Plačiau apie projektą: „Jaunųjų literatūros kūrėjų tribūna „Nevėžis“. Renginio nuotraukos, video.

Informaciją pateikė lietuvių kalbos mokytoja Adelė Samuolienė

Straipsnių peržiūrėjimai
1694031