^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Garbūs svečiai ugdė pilietiškumą ir lavino protą

steponavicius

 

Sausio 27 d. Panevėžyje ir jo apylinkėse visą dieną svečiavosi Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdžio lyderiai, kurie vedė pilietiškumo pamokas ir „Protų mūšius“. Mūsų gimnazijoje taip pat vyko pilietiškumo pamoka. Ją vedė Seimo narys, Liberalų sąjūdžio pirmininko pavaduotojas Gintaras Steponavičius kartu su verslininku bei garsiausiu Lietuvos vyrų rinktinės sirgaliumi Tomu Balaišiu – Sėkla. Paskaitoje buvo pasakojama apie gyvenimą Lietuvoje, ką ir kaip galime daryti, kad prisidėtumėme prie jos tobulinimo.

Vėliau J. Balčikonio gimnazijoje vyko „Protų mūšis“. Jame varžėsi „Minties“, K.Paltaroko, 5-osios bei J.Balčikonio gimnazijų mokinių komandos. Renginį vedė teisininkas, Lietuvos politikas, teisingumo ministras, teisėtyrininkas, ekonomistas, Vilniaus miesto savivaldos politikas, Seimo narys Remigijus Šimašius ir Lietuvos žurnalistas, sporto naujienų redaktorius, transliacijų režisierius, komentatorius, laikraščių ir žurnalų redaktorius, TV prodiuseris Vytaras Radzevičius. Šis intelektualus komandinis žaidimas vyko trimis etapais, kurių metu gimnazistai turėjo atsakinėti į 30 klausimų. Mūsų gimnazijai atstovavo abiturientai.

Karolina Mikoliūnaitė, IIIf klasė

Straipsnių peržiūrėjimai
1693575