^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Pirmokų inauguracijos šventė

Spalio 18 d., penktadienį, įvykusi pirmokų inauguracijos šventė pranoko visus naujųjų gimnazijos mokinių lūkesčius. Norint patekti į „Minties“ laivą, pirmokams teko įvykdyti nemažai gimnazijos vyresniųjų klasių mokinių parengtų užduočių. Jie patyrė daugybę nuotykių: apsilankė pragaro virtuvėje ir buvo susipažindinti su žymiuoju virtuvės šefu Oliveriu, parodė savo žinias laivo kapitonui Kastyčiui ir jo pagalbininkei Jūratei, panaudojo savo chemijos žinias, atliko fizines parengties užduotis bei apsilankė daktaro kabinete.

Be viso to, pirmokus linksmino kiti mokyklos mokiniai, atlikę muzikinius pasirodymus ir „Minties“ gimnazijos teatro kolektyvas, paruošęs visą inauguracijos šventę, įvykusią aktų salėje. Atėjus vakarui, pirmokai išvyko į kelionę po mokyklą, ieškoti dingusios gimnazijos vėliavos, be to, visos pirmosios klasės turėjo galimybę parodyti savo kūrybines žinias, sukurdami trumpą vaidinimą ir pristatydami jį scenoje. Šventę naujieji gimnazijos laivo įgulos nariai baigė diskoteka.

Pirmokams labai patiko krikštynos. Jie dėkoja organizatoriams už šventę, kurią dar ilgai atsimins.

Gintarė Grybaitė, Ia klasė

Nuotraukos Kazimiero Slivkos, IVc klasė

Straipsnių peržiūrėjimai
1698703