^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Mokinių mokomosios bendrovės 2021

expoKovo mėn. verslus kuriančių moksleivių komandos pradeda prekybą internete ir nacionaliniame konkurse varžosi dėl daugiausiai pardavimų padariusios ir geriausią el. prekybos sprendimą sukūrusios jaunosios bendrovės vardo. Taip pat konkuruoja regioniniuose renginiuose – jaunųjų bendrovių eXpo. Šių nuotolinių renginių metu moksleiviai pristato savo verslo idėjas, pokalbio su komisija metu įsivertina per jaunosios bendrovės kūrimo laikotarpį padarytą pažangą, taip pat pademonstruoja per praktines verslumo pamokas įgytus įgūdžius bei kompetencijas, finansinio raštingumo žinias ir orientaciją ekonominėje aplinkoje. Kovo 17-ąją vykusioje Panevėžio miesto eXpo, kurią organizavo Lietuvos Junior Achievement, dvi mūsų gimnazijos mokomosios mokinių bendrovės „Ant iešmelio“ ir „Vaškinukės“ pristatė savo produktų pavyzdžius. Sveikiname MMB „Vaškinukės“ laimėjus III vietą ir linkime  visiems nesustoti, kurti, gaminti ir parduoti. Apie bendrovių siūlomus produktus galima pasiskaityti Instagram - mintiesmmb ir pasidairyti el. parduotuvėse:

mmmb LOGO vaškinukes logo ant iesmelio

 Jovita Ivanauskienė

Straipsnių peržiūrėjimai
1562053