^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Lietuvos simbolius piešė virtualūs robotai

Asociacija Robotiada, kartu su UAB Baltic Orbis, kvietė  mokinius dalyvauti konkurse „Robotai - laisvės gynėjai!“. Konkursas buvo  skirtas  Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Jo tikslas - paįvairinti nuotolinį mokymąsi su virtualiais robotais. Šiam iššūkiui gimnazijos pirmokams prireikė matematikos, meno ir programavimo įgūdžių. Esame dar nepatyrę programuotojai, bet turėjome progą pajusti virtualaus roboto valdymo galimybes. Tautinius motyvus vaizduojantys piešiniai buvo kuriami „CoderZ“ platformoje. Virtualiai užprogramuoti roboto veiksmai turėjo tiksliai atvaizduoti suplanuoto piešinio kontūrus ir spalvas. Luko Tamokaičio robotas užrašė trispalves raides, Nojaus Aleliūno - braižė Gediminaičių stulpus, Lukas Pilypas konkursui pateikė piešinį „Lietuviškas dvigubas kryžius“. Daugiau respublikinio konkurso darbų >>>

coderz
IT mokytoja Inga Rulienė

Straipsnių peržiūrėjimai
1562037