^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Šauniausio Lietuvos mokytojo rinkimai

Naujienų portalas lrytas.lt skelbia „Šauniausio Lietuvos mokytojo 2020“ rinkimus. Trys daugiausiai balsų pelnę Lietuvos mokytojai duos interviu apie savo gyvenimo pašaukimą ir laimės vertingus prizus – verslo klasės nešiojamąjį kompiuterį, dezinfekcinį rūko generatorių, kuris pasitarnaus mokykloje ligų sezonu, bei pramogų dieną sau ir savo klasei Druskininkų vandens parke.

Šauniausio Lietuvos mokytojo rinkimuose dalyvauja ir dvi Panevėžio „Minties“ gimnazijos mokytojos. Tai – anglų kalbos mokytoja Jovita Ivanauskienė ♥ ir biologijos mokytoja Jurgita Skrebienė ♥.

Nepamirškite kasdien joms atiduoti savo balso. Balsuoti galima kartą per dieną iki spalio 12 dienos, 00 val.

„Labai mylima Auklėtoja iš didžiosios raidės, visada palaikys ir padės. Ji taip pat mokyklos studijos „Dekoras“ vadovė, geros nuotaikos užtaisas, energijos bomba“, – aprašyme apie kandidatę rašė mokytojos J. Ivanauskienės auklėtiniai.

„Turbo mokytoja turinti daugybę energijos ir optimizmo, nestokojanti humoro jausmo. Taip pat yra gimnazijos mokinių parlamento vadovė, auklėtoja, konferencijų ir renginių organizatorė“, – taip mokiniai pristatė mokytoją J. Skrebienę.

„Minties“ gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vilma Rimvydienė abi mokytojas labai giria ir džiaugiasi, jog jos pateko į šį konkursą.

„Malonu, kad abi mokytojos pateko. Abi yra labai šaunios, puikios mokytojos vertos Šauniausio mokytojo titulo. Tiek Jovita, tiek Jurgita užsiima visuomeninėmis veiklomis gimnazijoje yra mylimos tiek mokinių, tiek kolektyvo. Nuoširdžiai džiaugiamės už jas ir linkime laimėti!“, – sakė V. Rimvydienė.

Skaitykite plačiau JP.lt

Straipsnių peržiūrėjimai
1713501