Informacija gimnazistams

Panevėžio „Minties“ gimnazijos būsimieji gimnazistai

• Informacija apie mokinius, priimtus į I gimnazijos klases, teikiama atvykus į gimnaziją bei telefonais: 8 656 66578 (raštinė), 8 681 17560 (dir. pavaduotoja ugdymui V. Rimvydienė)
  • Detalius klasių sąrašus skelbsime gimnazijos raštinėje nuo liepos 15 dienos. Informaciją pasitikslinti galėsite telefonais: 8 656 66578 (raštinė), 8 681 17560 (dir. pavaduotoja ugdymui V. Rimvydienė)
  • Mokymo(si) sutartį kartu su tėvais (globėjais, rūpintojais) kviesime sudaryti gimnazijos raštinėje rugpjūčio 17–30 dienomis nuo 7.30 val. iki 15.00 val. Susipažinkite – sutarties tekstas pdf
  • Būsimų gimnazistų pirmasis sutikimas su klasių vadovais ir gimnazijos administracija vyks rugpjūčio 27 d. 12 val. gimnazijos aktų salėje.
  • Mokslo metų pradžios šventė vyks gimnazijos kiemelyje 2020 m. rugsėjo 1 d. Tikslų šventės laiką skelbsime gimnazijos svetainėje.
  • Rugsėjo pirmąją savaitę I klasių gimnazistus kviesime į dienos stovyklą, kurioje galėsite artimiau susipažinti ir susidraugauti.
  • Visi gimnazijos mokiniai privalo dėvėti uniformą (mėlynas švarkas su emblema). Mokyklinius švarkus, įsigyti galite UAB „Manovita“ Panevėžio filiale, Klaipėdos g. 36, Panevėžys, tel. 8 648991, https://www.uniformusiuvimas.lt/ . Dėl dėvėtų švarkų kreipkitės telefonu 8 656 66 522 (gimnazijos budėtoja).
  • Kviečiame susipažinti su siūlomu perskaityti literatūros kūrinių sąrašu, skirtu I gimnazijos klasei pdf

Sveikiname tapus mūsų bendruomenės nariais. Linkime gražios ir prasmingos vasaros. Iki susitikimo!
Dokumento informacija spausdinimui: pdf