^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Informacija eksternams

  • 2020 m. Brandos egzaminų tvarkaraščiai (nauji!)
  • Svarbu: per visus brandos egzaminus kandidatai rašo juodai rašančiais tušinukais. Tai turėtų užtikrinti skenuotų atsakymų lapų vaizdų, kuriuos kandidatai matys skelbiant egzamino rezultatus, kokybę​.
  • Svarbu: egzamino dieną kandidatai užpildo sveikatos būklės deklaraciją, kurią reikės pateikti egzamino centre. Deklaracijos forma.
  • Svarbu: informuojame, kad yra paskelbti užsienio kalbos (anglų, rusų) kalbėjimo dalies valstybinio brandos egzamino kandidatų kalbėjimo laikai. Prašome kreiptis nurodytais telefonais: tel. 865666461, 868117560.
  • Dėl informacinių technologijų egzamino:
    IT egzaminas bus laikomas 3 vykdymo centruose. Todėl kandidatai jau dabar gali gauti informaciją, kuriame vykdymo centre laikys egzaminą.

Visais rūpimais klausimais dėl egzaminų skambinkite tel. 865666461, 868117560, rašykite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.,  galite atvykti į gimnaziją - 68 kabinetą nuo 7.30 iki 16.00 val.

Mieli kandidatai, šiais metais atvykdami į brandos egzaminą, privalote ne tik turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą arba leidimą gyventi Lietuvoje) ar vairuotojo pažymėjimą, bet ir dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), jei privalomą apsaugos priemonių dėvėjimą viešoje vietoje numato karantino režimą reglamentuojantys teisės aktai.

Kandidatams patariama savanoriškai dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones) ir (ar) vienkartines pirštines, nors tokios pareigos karantino režimą reglamentuojantys teisės aktai nenumato.

Atvykdami į brandos egzamino centrus turite būti sveiki, neturėti pareigos izoliuotis ar laikytis kitų Nacionalinio visuomenės sveikatos centro nustatytų, neleidžiančių dalyvauti egzamine įpareigojimų.

Tų, kuriems pasireikš viršutinių kvėpavimo takų ligų, ūmių žarnyno infekcijų ir kitų infekcinių susirgimų požymiai (karščiavimas (37,3 °C ir daugiau), sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas, viduriavimas, vėmimas ir pan.), prašome į egzaminų centrus nevykti.

Jeigu minimi pažymiai pasireikš egzamino metu, prašome nedelsiant iš jo pasišalinti ir skambinti karštąja koronaviruso linija tel. 1808. Norėdami pasikonsultuoti, galite kasdien 8.00-23.00 valandomis nemokamai skambinti Nacionalinio visuomenės sveikatos centro karštąja linija tel. +370 618 79984 ir +370 616 94562 (I-V 8.00-17.00; V 8.00-15.45) arba rašyti elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vilma Rimvydienė

Detaliau susipažinti su Brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašu, su dalykų brandos egzaminų programomis ir vykdymo instrukcijomis, galima internetinėje svetainėje: https://www.egzaminai.lt/2/

Straipsnių peržiūrėjimai
1631767