^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

2019-09-02. Mokslo metų pradžios šventė

Rankose gėlės žiedas... žvalgomės vieni į kitus, pasidaliname šypsena, sklando vasaros įkvėpta gera nuotaika. Stipriau plaka pirmokų gimnazistų širdys. Ar pavyks rasti savęs vertą draugą? Ar maloni bus vadovo suburta klasės bendruomenė? Užtikrinta eisena į būrius traukia ketvirtokai. Šie metai jiems ypatingi, jie bus drąsūs lyg šeimininkai ir atkakliai sieks geriausių rezultatų. Lyg ir viskas kartojasi, sukasi laiko ratas, augame, keičiamės, susitinkame, sveikinamės... Rugsėjis... Mūsų gimnazijai jis jau 30-asis.

Viltingais 1989-aisiais, Baltijos kelio metais,  pradėjusi veikti mokykla šiandien Jus sveikina su 30-ąja Mokslo ir žinių diena.

Straipsnių peržiūrėjimai
1479711