^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Rašinių konkursas „Gyvybė – dovana, branginkime ją“ (2019)

menasNepraleiskite puikios progos pasidalinti mintimis apie didžiausią vertybę – gyvybę ir parodyti savo kūrybiškumą. Juk tai mūsų kasdieninė jausena, mintys apie save ir kitus, ateities iššūkiai. Dirbtinis intelektas keičia mūsų gyvenimus, tad gyvybė dar trapesnė. Pasidalinkime mintimis apie tai, pasirinkę Jums tinkamą žanrą.

Panevėžio „Minties“ gimnazija jau penktą kartą kviečia 8-12 klasių mokinius į šį konkursą, išaugusį iki respublikinio.

Konkurso baigiamasis renginys vyks 2019 m. balandžio 11 d. Panevėžio „Minties“ gimnazijoje ir Panevėžio Lėlių vežimo teatre.

Darbai su užpildyta dalyvio anketa iki 2019 m. balandžio 4 d. siunčiami adresu: Kniaudiškių 40, LT-37119 Panevėžys, „Rašinių konkursui, skirtam Gyvybės dienai“ arba elektroninė rašinio versija siunčiama el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Laukiame jūsų darbų!

Konkurso nuostatai ir dalyvio anketa: word

Straipsnių peržiūrėjimai
1445308