^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Panevėžio „Minties“ gimnazija – pasauliniame STEM projekte

dreams2019 metų sausį Panevėžio „Minties” gimnazija prisijungė prie pasaulinio projekto „Innovate Your Dreams 2019“. Visos projekto veiklos paremtos  STEM (science - mokslas, technology - technologijos, engineering - inžinerija, mathematics - matematika) dalykų  taikymu praktikoje. Projekto tikslas – padėti mokiniams suprasti  ir pažinti nuolat besikeičiantį pasaulį bei mokytis prisitaikyti prie šiuolaikinių reikalavimų bei generuoti idėjas ateičiai.

Projekte dalyvaus gimnazijos I-II klasių mokiniai, kurie atlikdami kūrybines, praktines užduotis  susipažins su ateities technologijomis, pramonės šakomis, jų įtaka mūsų gyvenimui ir karjerai bei įgis įgūdžių, reikalingų sėkmingai karjerai. Projektas  truks  7 savaites. Kiekvieną savaitę projekto koordinatorius gaus naujas temas bei patarimus su metodine medžiaga kaip galima įvykdyti užduotį. Pirmoji savaitė jau startavo, sėkmės visai darbo grupei kitose veiklose!

Projekto koordinatorė Rasa Širmulienė

Straipsnių peržiūrėjimai
1594789