Mokėmės verslininko abėcėlės

pankolŠiais mokslo metais vienas mūsų gimnazijos tikslų yra novatoriško verslumo ugdymas. Visi žinome, kad skaityti pradedame nuo raidžių pažinimo – abėcėlės. Nuo ko pradėti mokytis verslumo? Technologijų ir geografijos mokytojos pakvietė mus susipažinti su verslininko abėcėle. Kaip tik tokią pamoką pasiūlė šių metų respublikinis mokslo festivalis „ERDVĖLAIVIS ŽEMĖ“ Panevėžio kolegijoje. Ten mus sutiko dėstytoja Ana Samuilova. Ji mums papasakojo, kad verslininko abėcėlė prasideda nuo verslo idėjos, rinkos pažinimo ir verslo plano parengimo. Sužinojome ir apie kitus labai svarbius dalykus, kurie sėkmingai įmonės veiklai ne mažiau reikšmingi, apie užsiėmimus kolegijos imitacinėje bendrovėje „Suvenyras“. Mokėmės rašyti prašymą dėl priėmimo į darbą, sužinojome, kaip atidžiai prieš pasirašant reikia perskaityti   darbo sutartį, pagalvojome ir apie ... svajonių atlyginimą!

Smagu, kai galime išvykti į įmones, kitas ugdymo įstaigas pasimokyti, sužinoti naujienas, pabendrauti su draugais kitose erdvėse.

IIb klasės mokiniai