^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Akademiniai pasiekimai (2015-2016)

50Geriausiu rezultatu (pagal vidurkį)
2015-2016 m.m. baigusių mokinių 50-tukas: pdf

Sveikiname gimnazistus  mokslo metus baigusius gerais ir labai gerais įvertinimais. Dėkojame už žinių, praktikos, kūrybos kupinas pamokas mokytojams, klasių vadovams. Visuomet būsime dėkingi ir tėveliams, skatinusiems, palaikiusiems Jus, ugdžiusiems pagarbą, darbštumą, norą tobulėti.


Dėkojame Panevėžio miesto 2015-2016 m.m. olimpiadų ir konkursų dalyviams

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

Kovo 3–4 dienomis Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje įvyko Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams. Panevėžio „Minties“ gimnazijos IIb klasės mokinė Živilė Kairytė dalyvavo šioje olimpiadoje ir buvo apdovanojama Pagyrimo raštu. Mokinę ruošė Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Daina Rasalskienė.

28-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada

Geografijos olimpiados miesto etapo (2016-03-02) dalyviai:

 • Augustas Rulys, Ia klasė
 • Ridas Vanagas, IId klasė
 • Andrius Skirtun, IIIc klasė
 • Benas Urbonavičius, IVc klasė

22-oji Lietuvos mokinių dailės olimpiada

Dailės olimpiados miesto etapo (2016-02-23) dalyviai:

 • Prikotskytė Gintarė, Ib klasė
 • Rulytė Marta, IIb klasė
 • Krištopaitytė Rūta, IIIe klasė

26-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada

Istorijos olimpiados miesto etapo (2016-02-11) dalyviai:

 • Rulytė Marta, IIb klasė

65-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada

Matematikos olimpiados miesto etapo (2016-02-10) dalyviai:

 • Edgaras Kirstukas, Ia klasė  
 • Laurynas Kundrotas, Ia klasė
 • Rytis Grigulis,  IIb klasė
 • Rugilė Kvedaraitė, IIIc klasė
 • Rokas Kaušakys, IIIc klasė
 • Leta Remeikytė,  IIId klasė   
 • Algirdas Darasevičius, IVa klasė

64-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada

Fizikos olimpiados miesto etapo (2015-02-05) dalyviai:

 • Rytis Grigulis,  IIb klasė
 • Lukas Levendrauskas, IIId klasė

Lietuvos mokinių lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiada

Olimpiados miesto etapo (2016-01-21) dalyviai:

 • Marta Rulytė, IIb klasė
 • Živilė Kairytė, IIb klasė - II vieta, sveikiname!
 • Gabrielė Grinkaitė, IVa klasė - III vieta, sveikiname!
 • Deimantė Čiokštinaitė, IVa klasė

49-oji Lietuvos mokinių biologijos olimpiada

Biologijos olimpiados miesto etapo (2016-01-15) dalyviai:

 • Gabija Motiekaitytė, Ib klasė
 • Aivaras Žičkus, IIb klasė
 • Marta Rulytė, IIb klasė
 • Darija Krištaponytė, IIIc klasė
 • Daumantas Dagys, IVa klasė

Anglų kalbos olimpiados miesto etapo III klasių (2016-01-13) dalyviai:

 • Mantas Blaževičius, IIIa klasė
 • Gytis Miliauskas, IIIa klasė

Anglų kalbos olimpiados miesto etapo I-II klasių (2016-02-01) dalyviai:

 • Rulys Augustas, Ia klasė
 • Kundrotas Laurynas, Ia klasė
 • Rulytė Marta, IIb klasė

Dalyvavome LRT projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“

marta5Žinomo sporto komentatoriaus ir protų mūšių organizatoriaus Roberto Petrausko vedamas konkursas „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ prie televizoriaus ekranų šį sausį sukvietė ne vieną būrį dešimtokų ir jų palaikymo komandų.

Ar tiesa, kad kupranugariai kuprose kaupia tik vandenį? Ar tiesa, kad šaldytuvas šildo virtuvę? Ką gi lavina mnemonika? Šiuos ir daug kitų klausimų iš įvairių temų, bei viešnios aktorės Agnės Grudytės parengtus klausimus gvildeno 3-iasis dešimtokų turnyro aštuntukas. Kaip ir dauguma šio konkurso dalyvių, mūsų gimnazistė Marta Rulytė (IIb klasė) šiame konkurse - ne naujokė. Atkakli šešių vaikinų ir dviejų merginų kova baigėsi greičiausiai ir teisingiausiai į klausimus atsakinėjusių vaikinų pergale. Linkime jiems sėkmės dešimtokų finale, kurį kviečiame žiūrėti jau šį savaitgalį. Vaizdo įrašas: http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/92970/lietuvos_tukstantmecio_vaikai

Klubas „Gimnazijos pulsas“


Žinių ir talentų diena (rezultatai)

Gruodžio 8 dieną, vadovaujantis ugdymo planu, gimnazijoje vyko nepamokinė Žinių ir talentų diena. 21 veiklą pasiūlę mokytojai sulaukė 514 dalyvių, 19 mokinių dalyvavo net 2-jose olimpiadose. Skelbiame I-III vietų laimėtojus: word

D.p. A.Dambrauskienė


matematikaiIr išbandymas, ir patirtis

Jau 17-ąjį kartą į P.Vileišio gimnaziją Pasvalyje rinkosi matematikos mokslui neabejingi mokiniai, mokytojai ir dėstytojai. Tą penktadienį čia vyko jaunųjų matematikų olimpiada akademiko Broniaus Grigelionio taurei laimėti. Olimpiadoje dalyvavo ir dvi mūsų gimnazijos komandos. Jaunesniųjų mokinių komandą sudarė pirmokai ir antrokai: Modestas Vertelka Ia, Matas Šiurskas IIb, Ignas Čybas IIb, Mantvydas Dubnikas IIb ir Rytis Grigulis IIb, o vyresniųjų mokinių komandoje dalyvavo: Rugilė Kvedaraitė IIIc, Rokas Kaušakys IIIc, Gvidas Kepelinskas IIIc, Algirdas Darasevičius IVa, Daumantas Dagys IVa.

Atvykusiuosius pasitiko ir darbingai nuteikė gyvos muzikos garsai, o po olimpiados atidarymo visos komandos (o jų iš viso buvo net 22) sugužėjo į klases spręsti užduočių. Paplušėję net dvi valandas prie uždavinių, pietavome. Papietavę ir truputį pailsėję mokiniai grįžo į aktų salę klausytis paskaitų, vedamų doc. dr. Romualdo Kašubos bei doc. dr. Antano Apynio. Tuo metu mokytojai ir dėstytojai tikrino ir vertino mokinių darbus. Galiausiai visi renginio dalyviai vėl susirinko į gimnazijos aktų salę išgirsti rezultatų. Šiais metais pranašiausi buvo ir akademiko Broniaus Grigelionio taurę laimėjo Juozo Balčikonio gimnazijos jaunieji matematikai. Mums tai buvo savitas išbandymas ir kitokių uždavinių sprendimo patirtys, pabendravimas su šalies matematikais – juk ne kasdien tenka klausyti mokslininkų paskaitų.

                                                                Rugilė Kvedaraitė, IIIc


bebras 2015 slide

Kiek pakeitęs pavadinimą Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ ir atnaujinęs savo svetainę, konkursas šiemet užduotis spręsti pakvietė 24 709 Lietuvos mokinius. Išbandyti save logikos ir tikslumo reikalaujančiose užduotyse panoro ir 33 mūsų gimnazistai. Jauniai (9-10 klasės) ir Kolegos (11-12 klasės) 18 užduočių turėjo išspręsti per 40 minučių. Daugumai laiko pritrūko, nes sprendimus tekdavo modeliuoti ir popieriuje, ir ekrane, ir savo vaizduotėje. Sėkmė lydėjo tuos, kurie spėjo susikaupti ir apžvelgti visus galimus sprendimus. Sveikiname rezultatyviausius dalyvius gimnazijoje ir mieste: pdf

Inga Rulienė, IT mokytoja

Straipsnių peržiūrėjimai
1562051