^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Įspūdžiai iš Vilniaus knygų mugės

Šis tradicinis renginys yra tikra šventė knygų gurmanams. Kadangi tokios ir esame, tai nepraleidome šio džiaugsmo ir šiemet. 2018 metų knygų mugės tema „Skaitau Lietuvą – skaitau pasaulį“. Taip jau įprasta, kad pirmoji mugės diena (ketvirtadienis – „Bičiulių diena“) skirta su knyga susijusiems specialistams ir bibliotekininkams. Spėjome atvykti į iškilmingą mugės atidarymą, pamatyti, kokiomis knygomis domėjosi mūsų Prezidentė. Išbandėme žinių vedėjo darbą. Dabar laukiame atsiunčiant mūsų perskaitytų žinių įrašų.

2kmĮspūdžių daug: pažįstami veidai, gausybė knygų, įdomūs renginiai ir pokalbiai. Visur ir nespėjome. Bet parvežėme lauktuvių: dvi knygas su autorių autografais. Viena jų - pirmoji autobiografinė aktorės, televizijos laidų vedėjos Beatos Tiškevič knyga „Vyvenimas“. Joje autorė pasakoja apie savo asmeninį gyvenimą ir tai, kas privertė aprašyti net ir asmeniškiausius išgyvenimus. Antroji – Ilonos Ežerinytės knyga „Verksnių klubas“. Buvo labai įdomu „Rašytojų kampe“ dalyvauti šios knygos pristatyme ir pabendrauti su autore. Savo bibliotekoje turime skaitytojų jau pamėgtą šios rašytojos knygą „Sutikti eidą“. Beje, minėta knyga pretendavo į geriausią metų knygą paauglių kategorijoje. Mugės metu buvo paskelbtos „Metų knygos rinkimų“ nugalėtojos. Paauglių kategorijoje nugalėtoja tapo Dainos Opolskaitės romanas „Ir vienąkart, Riči“. Džiaugiamės, kad šios knygos turime net kelis egzempliorius, todėl kviečiame skaityti.

Žinoma, parsivežėme knygų ir sau. Po kelių metų lentynoje atrasti knygą ir suprasti, kad ji įsigyta Vilniaus knygų mugėje, padės proginis mugės antspaudas, kuris kasmet vis kitoks.

Bibliotekininkės Dalia ir Milė

Straipsnių peržiūrėjimai
1594735