Mintiečiai Jaunųjų kūrėjų almanache „Nevėžis 2017”

nevezis 1Pasibaigę kalendoriniai metai džiugina nuveiktais darbais. Mūsų gimnazija gali džiaugtis, kad net 8 gimnazistų kūryba įdėta naujajame panevėžiškių kūrėjų almanache. Čia jau ne „Sekundės“ puslapiuose, o atskirame leidinyje randame savo kūrybą. Tuo džiaugiuosi aš, taip pat ir mano klasės draugė Karolina Motiejūnaitė, aišku, ir Gabija Rimšaitė, ir Fausta Šeštokaitė, ir Milda Lileikaitė, ir Urtė Padkauskaitė, ir Brigita Navickaitė, ir Darija Krištaponytė. Beje, Darija jau studentė, bet į almanacho sutikimo renginį Gabrielės Petkevičaitės-Bitės bibliotekoje atskubėjo. Smagu savo kūrėjus matyti ir mus kuravusioms mokytojoms Adelei Samuolienei ir Emilijai Gedraitienei. Įspūdžių buvo gausu visiems: klausantis įdomių tekstų, stebint iliustracijas ir matant jų autorius, taip pat ir klausantis renginio vedėjų. Nesitikėjau, kad tas renginys patiks. Juk dauguma visokių pristatymų būna nuobodūs. Nesigailėjau pirmą kartą nuvykęs į šią biblioteką, nors skubėti iš pamokų teko sparčiai, tad važiavau taksi. Kas keista? Keista, kad taksistas nežinojo, kur ta biblioteka. Tad diena buvo dar įdomesnė. O dabar vartau dovanų gauto almanacho puslapius ir randu įdomiausių kūrinių. Ačiū kūrėjams, kad puošia gyvenimą.

Nedas Vaičekonis, Ic klasė

nevezis 3