KINGS komandos sveikinimai mintiečiams

Vasario mėnesį tarptautinės matematikos ir anglų kalbos olimpiados KINGS komanda lanko aktyviausias Lietuvos mokyklas ir nuoširdžiai kartu džiaugiasi rudens semestro finalistų pasiekimais!

2018 m. vasario 7 dieną KINGS lankėsi ir mūsų gimnazijoje bei apdovanojo diplomais ne tik RESPUBLIKINĖS ANGLŲ KALBOS olimpiados finalistus, tačiau įteikė padėkas geriausioms Kingsiečių mokytojoms Rasai Širmulienei, Renatai Kuchalskienei, Skirmantei Svetikienei ir Irinai Dementjevai, padėjusioms savo mokiniams pelnyti geriausių rezultatų rudens semestro olimpiadose.

Sveikiname šauniuosius finalistus: Martyną Kučį, Kristupą Baublį, Aironą Petrauską, Melisą Akšonaitytę, Titą Famičiovą, Augustą Dubikaltį, Julių Džiuvę, Gintarę Bukauskaitę, Karolį Bušmą, Agnę Urtę Padkauskaitę, Paulių Grižą, Rytį Makštelę ir Karolį Samulionį!

KINGS

Kiekvienas finalistas gavo atitinkamo lygmens diplomą, čia galite daugiau sužinoti apie diplomus: www.kings.lt/page/duk

Registracija į pavasario semestro olimpiadas jau prasidėjo ir mokytojo užregistruoti ar patys užsiregistravę mokiniai www.kings.lt galės internetu dalyvauti kvalifikaciniuose olimpiados etapuose kovo 12-30 dienomis visiškai nemokamai!

Džiaugiamės sėkmingai pasibaigusiu KINGS rudens semestru, mokinių pasiekimais ir nuolatiniu bendruomenės augimu ir pažanga. Didžiuojamės aktyviais, drąsiais bei nuolat tobulėjančiais savo gimnazistais kingsiečiais!

Rasa Širmulienė, anglų kalbos mokytoja