^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Sėkmės istorijos – Gintarė Aleksiejūnaitė-Ševčenko

gintare sevcenko
 
Gintarė Aleksiejūnaitė-Ševčenko, VII laida, 1998 m.

Tarptautinės kompanijos PrintNonStop generalinė direktorė (verslo operacijos), valdybos narė - veiklos sritis: spausdinimo optimizavimo sprendimų kūrimas ir aptarnavimo paslaugos.

Įmonės Hilaitas MB direktorė, savininkė. Įmonės veiklos sritis: reklaminių led rėmelių gamyba.

 

Studijavau VDU psichologiją, baigusi psichologijos magistrą, dirbau Kauno socializacijos centre su sunkiais paaugliais, vėliau – su gatvės vaikais Vilniuje „Gelbėkit vaikus“ organizacijoje. Vėliau – staigus posūkis į vadybos konsultacijų sritį įmonėje „Ekononinės konsultacijos ir tyrimai“, kur atradau save procesų ir įmonių veiklos vertinimo srityse. Natūraliai užaugęs noras „turėti savo“ atvedė prie šeimos verslo – gaminti reklaminius led rėmelius. Vėliau žinios ir patirtis atvėrė duris ambiciškesniems tikslams – šiuo metu atsakau už tarptautinio verslo vykdomas operacijas: sukūrėme ir tobuliname unikalų IT sprendimą ir vystome automatizuotas klientų aptarnavimo paslaugas. 

Reziume: daugelis mano darbo vietų (išskyrus psichologiją, žinoma) veikiausiai net ir nėra specialybės, apie kurias buvo pasakojama mokyklos laikais, todėl pasirinkti savo tikslų kelią ne iš karto pavyksta. Net ir dabar nežinau, kokios dar karjeros kryžkelės bus priekyje. Tačiau žinau, kiekvienas pasirinkimas yra teisingas, nes jis atveria vis kitokias galimybes. Būčiau daug pasiekusi ir jei būčiau dirbusi psichologijos srityje, bet lygiai taip pat daug pasiekiau pasirinkusi verslininkės kelią. Tai susiję - vienas duoda pagrindą kitam, nes kiekvienas etapas įneša dalį brandos, kuri tampa kito karjeros kelio pagrindu. Dažiausiai tai būna natūraliai – viskas savo laiku ir savo vietoje.

Ko palinkėčiau? Mokytis ir gyventi mokinio gyvenimą, nes pamokos ne visada svarbios dėl perteikiamų žinių – jos svarbesnės dėl to, kad lavina mąstymą, minčių raišką, logiką, bendrą suvokimą ir darbo kolektyve įgūdžius (buitiškai – koks esi mokyklos bendruomenėje, realiai vėliau toks būsi ir darbo aplinkoje). Viskas susiję ir turi prasmę, nebūtinai šie ryšiai ir prasmės turi būti akivaizdžiai aiškūs čia ir dabar, užtenka patikėti, kad vėliau jie atliks savo darbą ir duos naudos.

Mano karjeros sėkmė buvo tai, kad sutikti žmonės matė manyje potencialą – tiek išskirtiniame loginiame, strateginiame mąstyme, tiek asmeninėse kaip žmogaus savybėse. Visas mano esamos karjeros kelias pagrįstas rekomendacijomis – nuo dėstytojų universitete iki studijų laikų draugų. Visur paliekame pėdsakus ir, jei esame gražūs savo vidumi ir tikslais, pėdsakai dažniausiai sužydi nuostabiais žiedais. 

Linkėjimai,
Gintarė Ševčenko
865542491

Straipsnių peržiūrėjimai
1562150