Gimnazijoje vėl ... NEPAPRASTOS LENKTYNĖS!

DSC0013Jau antrus metus mūsų gimnazijoje vyksta Nepaprastos lenktynės! Tai intelektualinis komandinis žaidimas „10 x 10“ progimnazijų mokiniams. Žaidimas skirtas artėjančiam Lietuvos valstybės šimtmečiui. Ir štai gruodžio 11 dieną į mūsų gimnaziją sugūžėjo daugiau nei 50 svečių – mokinių ir mokytojų - iš Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos, „Vyturio“, „Ąžuolo“, „Šaltinio“, „Saulėtekio“, Alfonso Lipniūno progimnazijų. Išklausę žaidimo taisykles, mokinių komandos pasklido po gimnazijos kabinetuose pasislėpusias stoteles. Jas atrasti svečiams padėjo Ic klasės gimnazistai. Lietuvių kalbos subtilybes mūsų žaidėjai analizavo „M“ m M stotelėje, ASMENYBIŲ POPIETĖJE „pasilabino“ su praeities ir šių dienų mūsų šalies įžymiais žmonėmis, MUZIKINĖJE SKRYNELĖJE domėjosi lietuvių liaudies muzikos instrumentais, TERRA INCOGNITA stotyje nežinoma žemė tapo žinoma, OLIMPO KALNE teko pamiklinti raumenis, gamtos mokslų sėmėsi BIO+CHEM+FIZ stotelėje, nelengva buvo spręsti uždavinius ir galvosūkius KosMatikoje, o A COOL ENGLISH SCHOOL stotyje pasijuto tarsi už jūrų marių. SPALVŲ SLĖNYJE sužinojo kad spalva turi savo kodą, o MENŲ INKUBATORIUJE susipažino su Lietuvos statinių architektūra ir tautiniais etnografinių regionų drabužiais. Susumavus visus rezultatus, paaiškėjo nugalėtojai. Pagrindinį žaidimo prizą gimnazijos direktorius Egidijus Samas įteikė Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos 8c klasės komandai. Neliko nuskriausti ir kiti dalyviai. Jiems dovanas įteikė pats Kalėdų Senelis!

Dėkojame mūsų visų kaimyninių mokyklų vadovams ir mokytojams už paskatinimą dalyvauti mūsų žaidime, o šauniesiems lenktynių dalyviams už jų bendruomeniškumą ir aktyvų dalyvavimą. Šios lenktynės - tai mūsų visų bendra dovana šimtmečio Lietuvai.

Rimalda Vitkevičienė, visų žaidimo „10x10“ organizatorių vardu