^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Gamtos mokslų dienos pagyvino mūsų kasdienybę

DSC 0047
Molekulės diena

Spalio 23-ąją nuo 6:02 ryto iki 6:02 vakaro (18:02) chemikai švenčia molekulės arba molio dieną. Ši data pasirinkta dėl Avogadro skaičiaus, kuris yra lygus 6,022x10^23 molekulų. Šią dieną šįmet minėjome ir mes: gaminome atomų ir įvairių molekulių modelius, skelbėme molekulinės chemijos žinias ir patys įsivertinome dalyvaudami viktorinoje „Viskas apie moleklulę“. Sveikiname Id ir Ic klasės komandas viktorinos nugalėtojas. Molekulės dienos akimirkos:


fit-2017
Fizikos ir IT diena (FIT - 2017)

Jau 6-tus metus informacinių technologijų ir fizikos mokytojai, bei 3-4 klasių mokiniai organizuoja linksmų ir gana solidžių užduočių kovas II-ųjų klasių komandoms. Nenuostabu, FIT'o diena suburia geriausiai šiuos dalykus išmanačius, todėl pastebime, kad komandos tvirtėja savo atkaklumu, rezultatyvumu, geros nuotaikos užtaisu. Linkime sėkmės visiems dalyviams, o IIa klasės komandą: Mantą, Luką, Ernestą, Deividą ir Paulių sveikiname iškovojus I-ąją vietą. FIT'o dienos akimirkos:

 

Straipsnių peržiūrėjimai
1592375