^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Šeimų rytmetis gimnazijoje

IMG 1857 IMG 1785Vėlyvo rudens rytą mūsų uždarame gimnazijos kieme liepsnojo laužas, kvepėjo arbata, skambėjo gitara, taip užsukti į renginius kvietė skautai… Kas vyko? Taip buvo pasitinkami gimnazijos rytmečio dalyviai – mūsų ir ne mūsų bendruomenės nariai. Kad šaltoka diena liktų tik už lango, o rytas būtų kitoks, pasistengė mokytojų entuziastų būrelis. Buvo galima pasirinkti veiklas pagal pomėgius ir išbandyti save sporto salėse, pilateso, stalo teniso ar badmintono treniruotėse, zumbos pamokėlėje, o pavargus pabandyti pasigaminti artėjančioms šventėms spalvingų ir įdomių žibintų ar nusinerti baltą angelą, gal net susiverti karoliukų sagę ar kitokį papuošalą. Po poros valandų vyko žaisminga loterija, kurioje mažieji Rusnytė ir Poviliukas kažkam lėmė laimėti raktų pakabuką ar kamuolį, net didijį prizą - badmintono rinkinį. Po rytinės renginio dalies daugelis vyresniųjų dalyvių ir gimnazistų pasuko į aromaterapijos pamokėlę, o mažieji džiaugėsi animacinių filmukų seansu. Gimnazijos direktorius ir pavaduotoja tą rytą irgi buvo ne griežti vadovai, o renginio dalyviai. Po visų užsiėmimų visi grįžo į Mokytojų kambarį, kur prie arbatos puodelio, skanaudami rudeniškų skanėstų, dalijosi mintimis ir potyriais. Daugelio akys švytėjo, nes rytmetis sušildė gėriu ir nuotaika. Idėjos ir pasiūlymai tai dienai – tai renginio iniciatorės mokytojos Mildos Masilionytės sumanymas. Jai pritarė grupė bendraminčių. Ir taip gimė gražaus renginio programa kaip sveikatinimo projekto „Sportuok kitaip – sportuok savaip” dalis. Aišku, kad tokie renginiai padeda mūsų gimnazijos kaimynams iš Kniaudiškių gatvės ar kitų Panevėžio vietų susipažinti su „Minties” gimnazija, suprasti jos viziją. „Mes lauksime kitų tokių pat jaukių ir sportiškų rytmečių,”- sakome ir mes, gimnazistai, ne tik dalyviai svečiai.

Ermina Jansonaitė, IIIa klasė

Straipsnių peržiūrėjimai
1592373