^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Įtraukiantis seminaras apie demokratiją

Lietuvos Kolpingo draugija, bendradarbiaudama su Konrado Adenauerio fondu, 2017 m. spalio mėn. pratęsė savo tradiciją ugdyti jaunuosius Lietuvos piliečius apie politiką ir didinti jų sąmoningumą dalyvaujant valstybės gyvenime. Vienos dienos seminarai „Demokratija – kas tai?“ vyko penkiose Lietuvos gimnazijose, tame tarpe spalio 20 dieną ir mūsų gimnazijoje. Seminare dalyvavo dalis gimnazijos abiturientų. Renginio metu aiškinomės, kas yra demokratija, jos vertybės, kaip ji atsirado ir kaip ji veikia. To mokėmės žaisdami žaidimus ir diskutuodami, klausydami profesoriaus pasakojimų. Laikas visiškai neprailgo, nes kiekvienas lektoriaus Tomo Statkevičiaus sakinys buvo įdomus, privertė pamąstyti ar net nusijuokti. Iš ten išėjome išmokę naujų dalykų, sužinoję daugiau apie demokratiją, jos veikimo principus ir net ateitį. Visiems dalyvavusiems seminaras labai patiko, buvo įtraukiantis. Tai buvo, greičiausiai, vienas įdomiausių seminarų, kuriuose yra tekę dalyvauti mūsų gimnazijos abiturientams.

DSC 0212

Živilė Kairytė, IVb klasė

Straipsnių peržiūrėjimai
1639719