Projektas – 100 dovanų Lietuvai

projektas lietuvai

Visus gimnazijos bendruomenės narius kviečiame tapti tikraisiais šimtmečio Lietuvos piliečiais.

Skirkime savo gerus darbus Lietuvai, išsaugokime juos mūsų atmintyje ir dalinkimės.

Mes tikime, kad dalį savo veiklos Jūs asmeniškai ar grupėje, o gal visos klasės būryje tikrai įteiksite kaip pačią įsimintiniausią dovaną Lietuvai jos šimtmečio proga.

Plačiau skaitykite skelbime!

Sužinojusios apie projektus, kuriuose dalyvauja mūsų gimnazija (projektas „Vaikai – vaikams“ bei projektas „100 dovanų Lietuvai“), prie jų prisijungti panoro beveik visos Ib klasės merginos. Nutarėme A.Bandzos kūdikių ir vaikų globos namams per Draugo dieną (lapkričio 29 d.) padovanoti rankų darbo žaisliukus eglutei. Per technologijų pamokas mergaitės mezgė žaisliukus su rankinėmis mezgimo mašinėlėmis ir kimšo juos kamšalu. Pamokos neprailgo, jos buvo malonios ir šiltos, nes žinojome, kad tokie rankų darbo žaisliukai nors kiek pradžiugins ir pamalonins vaikučius.

Taigi žaisliukai kalėdinei vaikų eglutei tai mūsų DOVANA LIETUVAI.

Jolanta Simonavičienė, technologijų mokytoja

2cI-oji dovana. Spalio 3 dieną IIc klasės mokiniai buvo ekskursijoje, kuri vyko Vilniuje. Vykome į Dažasvydį, įsikūrusį sename taksi parke, bet esant ,,blogam‘‘ orui, praleidome gerą ir įsimintiną laiką žaisdami „lazerius‘‘. Žaidžiant atsiskleidė mūsų gerosios savybės: drąsa, vikrumas ir taiklumas. Taip pat aplankėme Iliuzijų kambarį. Mūsų laukė painusis Veidrodžių labirintas, galvą ir kojas susukantis Velnio tunelis, tikrovės suvokimą išbalansuojantis Anti-Gravitacijos kambarys, Dydžio iliuzijų kambarys, aukštyn apverstas butas, bei daug kitų įdomių atrakcijų. Turėjome ir laisvo laiko. Jį praleidome kavinėje prie karštos arbatos puodelio.

II-oji dovana. Spalio 23 dieną mūsų klasė vyko tvarkyti senąsias Panevėžio kapines. Norime būti atsakingi mokiniai, rodyti pavyzdį kitiems, darant gerus darbus miestui ir jo aplinkai. Labai liūdna buvo matyti apleistas kapines. Žolė buvo labai aukšta, aplink lapų krūvos, šiukšlės. Apžiūrėjome kapinaites ir kibome į darbą. Sutvarkę jautėmės gerai, nors ir buvome pavargę.

III-oji dovana. Spalio 23-27 dienomis gimnazijos kiemelyje vyko kompozicijų paroda iš rudens gėrybių. Kiekviena klasė galėjo parodyti savo kūrybinius gebėjimus. Kompoziciją atlikome iš įvairių gėrybių: moliūgų, cukinijų, morkų, bulvių, obuolių. 26 dieną vyko sukurtų kompozicijų apžiūra, o 27 dieną laimėjusios klasės buvo apdovanotos. Nors ir labai stengėmės, šiais metais nepavyko laimėti. Pasistengsim kitais metais sukurti įdomesnę ir originalesnę kompoziciją.

IIc klasės mokiniai

Panevėžio profesinio rengimo centre spalio 26 dieną vyko Panevėžio krašto donorų asociacijos renginys-konkursas miesto mokiniams, kurio pagrindinis tikslas buvo supažindinti jaunimą su kraujo ir organų donoryste. Susirinkusiems mokiniams ir jų mokytojams sveikinimo žodį tarė Lietuvos asociacijos „Gyvastis“ prezidentė Aušra Degutytė. Renginį vedė Profesinio rengimo centro biologijos mokytoja Vijolė Miškinienė.

Mūsų gimnaziją atstovavo ir konkurse dalyvavo IId klasės mergaitės, vadovaujamos technologijų mokytojos Daivos Gronskienės. Aidint plojimams mokytoja Daiva buvo pagerbta asmeniškai už 23 kartus paaukotą kraują.

IId klasės mokinėms ir mokytojai dėkojame ir mes visi.

Fotografijas ir informaciją pateikė mokytoja R.Vitkevičienė

Spalio 20 d. gimnazijos Šv. Kotrynos Sienietės kuopos ateitininkai dalyvavo „Maisto banko“ akcijoje.  Ukmergės gatvėje esančioje parduotuvėje  „MAXIMA“ rinko maisto produktus nepasiturintiems. Džiaugiamės, kad aukodami savo laiką galėjome padėti neturtingiems.

„Minties“ gimnazijos ateitininkai

kraujo laselisKAŽKAM IŠGELBĖJU GYVENIMĄ...

pdf Ačiū mokiniams, 2017 m. spalio 4 dieną, kraujo donorystės akcijos metu
paaukojusiems kraujo.

rudenine lietuva
pdf Pasivaikščiojimas po miestą

Šios mano nuotraukos – tai rudeninė dovana šimtmečio Lietuvai. Kviečiu visus pasivaikščioti po mūsų miestą, pasidžiaugti šiltomis rudens spalvomis, susitikti su žmonėmis, pasisemti jėgų tamsiausiam metų laikui ir vėl su viltimi laukti grįžtančios saulės.

Rimalda Vitkevičienė, geografijos mokytoja

akrostichai
Šių metų pavasarį ir rudenį, galvodami apie artėjantį Lietuvos jubiliejų, gimnazistai kūrė akrostichą ŠIMTMETIS.
Kviečiame į gimnazijos biblioteką susipažinti su geriausiais kūrybiniais bandymais.
Nuoširdžiai dėkoju abiturientams Kornelijai, Živilei ir Ridui už šios parodos įgyvendinimą.

Adelė Samuolienė

2d 100
Spalio 2 dieną IId klasės mokiniai dalyvavo geografijos ir kūno kultūros pamokoje-išvykoje „Nevėžio pakrančių aplinkos apžiūrėjimas, įvertinimas ir tvarkymas“. Buvo malonu pasivaikščioti dviračių taku saulėtą ir šiltą pirmadienio popietę. Susipažinome su Nevėžio vidurupio atkarpa, dešiniuoju ir kairiuoju upės krantu, apžiūrėjome kaip atrodo Nevėžis po rugsėjo liūčių. Gaila, vis dar yra žmonių, metančių šiukšles kur papuola. Tačiau mes buvome pilietiški – surinkome svetimas šiukšles prie dviračių tako, o vėliau nunešėme iki konteinerių. Tokia buvo mūsų klasės pirmoji dovana Lietuvai.

IId klasės mokiniai