Projektas – 100 dovanų Lietuvai

projektas lietuvai

Visus gimnazijos bendruomenės narius kviečiame tapti tikraisiais šimtmečio Lietuvos piliečiais.

Skirkime savo gerus darbus Lietuvai, išsaugokime juos mūsų atmintyje ir dalinkimės.

Mes tikime, kad dalį savo veiklos Jūs asmeniškai ar grupėje, o gal visos klasės būryje tikrai įteiksite kaip pačią įsimintiniausią dovaną Lietuvai jos šimtmečio proga.

Plačiau skaitykite skelbime!

kraujo laselisKAŽKAM IŠGELBĖJU GYVENIMĄ...

pdf Ačiū mokiniams, 2017 m. spalio 4 dieną, kraujo donorystės akcijos metu
paaukojusiems kraujo.

rudenine lietuva
pdf (redaguojama) Pasivaikščiojimas po miestą

Šios mano nuotraukos – tai rudeninė dovana šimtmečio Lietuvai. Kviečiu visus pasivaikščioti po mūsų miestą, pasidžiaugti šiltomis rudens spalvomis, susitikti su žmonėmis, pasisemti jėgų tamsiausiam metų laikui ir vėl su viltimi laukti grįžtančios saulės.

Rimalda Vitkevičienė, geografijos mokytoja

akrostichai
Šių metų pavasarį ir rudenį, galvodami apie artėjantį Lietuvos jubiliejų, gimnazistai kūrė akrostichą ŠIMTMETIS.
Kviečiame į gimnazijos biblioteką susipažinti su geriausiais kūrybiniais bandymais.
Nuoširdžiai dėkoju abiturientams Kornelijai, Živilei ir Ridui už šios parodos įgyvendinimą.

Adelė Samuolienė

2d 100
Spalio 2 dieną IId klasės mokiniai dalyvavo geografijos ir kūno kultūros pamokoje-išvykoje „Nevėžio pakrančių aplinkos apžiūrėjimas, įvertinimas ir tvarkymas“. Buvo malonu pasivaikščioti dviračių taku saulėtą ir šiltą pirmadienio popietę. Susipažinome su Nevėžio vidurupio atkarpa, dešiniuoju ir kairiuoju upės krantu, apžiūrėjome kaip atrodo Nevėžis po rugsėjo liūčių. Gaila, vis dar yra žmonių, metančių šiukšles kur papuola. Tačiau mes buvome pilietiški – surinkome svetimas šiukšles prie dviračių tako, o vėliau nunešėme iki konteinerių. Tokia buvo mūsų klasės pirmoji dovana Lietuvai.

IId klasės mokiniai