^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Sėkmės istorijos – Titas Kurtinaitis

titas kurtinaitis
 
Titas Kurtinaitis, XXII laida, 2013 m.

Programuotojas Amerikos kapitalo įmonėje „Devbridge group“.

 

 

Kad ir kokie svarbūs ir įdomūs mokyklos metai, viskas dar tik prieš akis. Pats geriausias, svarbiausias ir linksmiausias laikas prasideda baigus mokyklą (bent jau man taip atrodo). Svarbiausia susidėlioti prioritetus ir nepamiršti atsipalaiduoti. Visada siekti savo tikslų ir rasti motyvacijos jiems įvykdyti. Studijų metu geriausia yra tai, kad pasirinkti, ko nori siekti, gali pats ir nėra brukami galbūt tau neįdomūs dalykai. Todėl linkiu visiems, baigsiantiems mokyklą, nuspręsti ir atsakingai pasirinkti. Žinoma, tai padaryti nėra lengva, bet visų svarbiausia – ateitis turi teikti džiaugsmą. 

Pats po mokyklos įstojau į KTU universitetą, informacinių sistemų specialybę. Baigiantis antriems studijų metams supratau, kad vien universitetas geru specialistu manęs nepadarys, todėl pradėjau ieškotis praktikos bei darbo pagal specialybę. Po antro kurso jau pradėjau dirbti ir paskaitas lankyti vis rečiau, nes darbas suteikdavo žymiai daugiau žinių ir patirties. Bakalaurinis darbas buvo įvertintas aukščiausiais balais bei „Alna group“ įmonės mecenato stipendija. (Jei įdomu, apie darbą šiek tiek galima paskaityti čia: https://2017.ktu.edu/lt/informatikos-fakultetas/naujiena/alna-group-iteike-mecenato-stipendija-t-kurtinaiciui-ir-premija-destytojui-j-karpovic). Šiuo metu dirbu Amerikos kapitalo įmonėje „Devbridge group". Čia kuriami inžineriniai sprendimai didelėms ir gerai žinomoms pasaulio įmonėms bei didžiausiems Amerikos bei Kanados bankams. Smagu prie viso kūrimo prisidėti ir pačiam.

Taigi trumpai viską apibendrinant, esu Titas, man yra 23 metai ir šiuo metu dirbu programuotoju „Devbridge group“ įmonėje.

Straipsnių peržiūrėjimai
1562054