^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Sėkmės istorijos - Donatas Staniulis

donatas staniulis

Donatas Staniulis, XX laida, 2011 m.

VU Gyvybės mokslų centro, Mikrobiologijos ir biotechnologijų studijų programos magistrantas

 

Manau, kad gyvenimas yra per trumpas, kad apsiribotume tais rėmais, kuriuos kartais bando kiti žmonės nubrėžti. Jei nori daugiau pasiekti - turi daugiau ir daryti, nors kartais tai nėra lengva. Svarbiausia daryti tai kas „veža“, kas patinka. Sakoma, reikia rasti savo kelią, aš savųjų kelių atradau daug ir visi jie yra mano – neribokime savęs, viskas yra tik mūsų pasirinkimas :)

 

Mokykloje visada buvau aktyvus – lankiau daugybę būrelių, tačiau didžiausias asmenybės formavimasis ir augimas turbūt prasidėjo 8 klasėje, kai patekau į Mokinių parlamentą; netrukus tapau ir Mokinių parlamento prezidentu. Tos pareigos buvo geriausia mokykla, kurios metu pamačiau kaip žmonės elgiasi ir reaguoja skirtingose situacijose. Teko išgyventi įvairias apkalbas, pavydo scenas... Mokykloje kai darai daugiau nei kiti, atsiranda tokių mokinių, kurie nenori, kad būtum geresnis už juos, tačiau visada laikiausi pozicijos, kad „šunys loja, karavanas eina“. Parlamente tekdavo „nešti“ atsakomybę už kitus žmones, dažnai raudonuoti už jų poelgius, bet visa tai užgrūdino ir sutvirtino charakterį.
Įstojęs į universitetą savo aktyvumo „nepamečiau“, tapau studentų atstovybės nariu, užėmiau skirtingas pareigas, tiesiog siurbiau ir sėmiausi patirtį iš kur tik galėjau.
Antrame kurse nusprendžiau tapti savanoriu tarptautiniame Vilniaus kino festivalyje „Kino pavasaris“. Kaip visada, užsispyrimas, ryžtas, aktyvumas ir darymas daugiau nei kiti davė rezultatus - po metų jau tapau savanorių koordinatoriaus pagalbininku, o po to buvau pakviestas prisijungti prie Kino pavasario komandos kaip darbuotojas (nebe kaip savanoris). Šiemet jau dirbau projektų vadovu. Negana to, studijavau magistrantūrą, sugebėjau sėkmingai baigti ir baigiamąjį darbą apsiginti dešimtuku. Paskutinius studijų metus buvau stipendininkas dėl gerų studijų rezultatų, o ir netikėtai buvau įvertintas vardine Karolio Jankevičiaus stipendija.
Lygiagrečiai su studijomis, Kino pavasariu ir atstovybine veikla, teko organizuoti tarptautines konferencijas „The coins“ – gyvybės ir gamtos mokslų temomis, „Nordic Baltic Bioenergy 2016“ – Lietuvos biomasės energetikos asociacijos kartu su Švedijos energetikos asociacija inicijuota konferencija. Dirbau komunikacijos skyriuje, „NowJapan“ festivalyje, koordinavau geriausiųjų Lietuvos restoranų 30-tuko apdovanojimus (šiemet vėl prisidedu prie šio projekto). Studijų metais turėjau vaidmenis trijuose Kalėdiniuose miuzikluose – tad tikrai nenuobodžiavau :)

Straipsnių peržiūrėjimai
1562072