^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Sėkmės istorijos - Giedrius Česnakas

giedrius cesnakas

 

Giedrius Česnakas, XII laida, 2003 m.

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos docentas,
Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir
diplomatijos fakulteto (VDU PMDF) Politologijos katedros dėstytojas

 

Mano sėkmės receptas yra labai paprastas – turėti svajonių, daug dirbti ir būti nuoširdžiu su savimi ir aplinkiniais.

 

Šiuo metu esu Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos docentas, taip pat dėstau Vytauto Didžiojo universitete. Esu politologas, nors mano darbo sritis nelabai pelninga, bet labai įdomi ir verčia nuolat domėtis pasaulio ir Lietuvos įvykiais, procesais. Kelyje tenka sutikti daug įdomių žmonių, dalintis procesų vertinimais ir pasiūlymais, prisidėti prie strateginių dokumentų rengimo. Dalyvauju tarptautinėse mokslinėse konferencijose, jas organizuoju, rašau mokslinius straipsnius, tenka rengti analizes Lietuvos ir užsienio analitiniams centrams. Taip pat rašau straipsnius didžiausiems Lietuvos naujienų portalams, užsiimu visuomenine veikla.

Baigęs mokyklą įstojau į Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetą, kur baigiau bakalauro ir magistro studijas. Studijuodamas magistrantūroje pradėjau dirbti Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijoje, ten gavau neįkainojamos patirties. Vis dėlto darbą ministerijoje iškeičiau į politikos mokslų doktorantūros studijas. Įstojęs į jas pradėjau dėstyti, o tai man teikia didelį malonumą. Studijuodamas doktorantūroje pradėjau dirbti Energetinio saugumo tyrimų centre, dalyvauti nacionalinio lygmens moksliniuose projektuose. 2014 m. kovą apgyniau daktaro disertaciją „Energijos ištekliai Rusijos užsienio politikoje Baltarusijos ir Ukrainos atžvilgiu (2000-2012)“, už kurią buvau įvertintas Lietuvos mokslų akademijos apdovanojimu už geriausią jaunųjų mokslininkų tyrimą humanitarinių ir socialinių mokslų srityse. Tai buvo labai didelė garbė. Pasiekus šiuos rezultatus nebuvo kada atsikvėpti, pradėjau dirbti VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto prodekanu. Kiek vėliau nusprendžiau atsidėti mokslinei veiklai.

Deja, dėl didelio užimtumo dažnai tenka dirbti ir savaitgaliais, bet esant laisvai akimirkai mėgstu tapyti. Labai įkvepia grožį kurti savo rankomis negalvojant apie visus gyvenimo iššūkius, savo vaizduotę atiduodant drobei. Mėgstu skaityti biografijas, apie žmonių gyvenimus, kurie dažnai įdomesni nei grožinės literatūros herojų.

Daugiau apie mane galima rasti:

Facebook:  https://www.facebook.com/giedrius.cesnakas
Twitter:  @GCesnakas
Interviu:  http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2015-07-03-destytojas-giedrius-cesnakas-bendruomene-yra-ta-stiprybe-kuri-teikia-gyvybingumo/132679

Straipsnių peržiūrėjimai
1562032