Prikelti antram gyvenimui

DSC 0635Šiuo metu gimnazijos bibliotekoje Jūs galite aplankyti II-okų technologijų darbų parodą „Antrasis daiktų gyvenimas“. Per technologijų pamokas mergaitės ieškojo informacijos įvairiuose šaltiniuose, atrinko geriausią idėją būsimam gaminiui. Įvairaus dydžio kartoninės, plastikinės ir skardinės dėžutės virto daiktinėmis, seni buteliai – vazomis, siūlai ir audinių atraižos – kilimėliais. O iš senų marškinių, užuolaidų, odinių baldų apmušalų mokinės siuvo pagalvėles, kosmetines. Taikė ir tarpusavyje derino įvairias technikas ir technologijas. Šitaip smagiai mergaitės mokėsi vertinti daiktus, taupyti, kitaip žvelgti į išmetamas, paprastai nereikalingas medžiagas. Pamoka ugdė jaunimo kūrybiškumą paliesdama ir ekologines temas.

Jolanta Simonavičienė, technologijų mokytoja