Konkursas „MUZIKINĖ MINTIS 2017“

Balandžio 26 dieną gimnazijoje vyko Panevėžio bendrojo lavinimo mokyklų mokinių dainos konkursas užsienio (antra) kalba „MUZIKINĖ MINTIS 2017“. Konkurse dalyvavo 8-12 klasių atlikėjai iš „Skaistakalnio“ pagrindinės, „Saulėtekio“, „Vilties“, A. Lipniūno progimnazijų. Pasirinktas dainas pristatė V. Žemkalnio, 5-osios, J. Balčikonio, K. Paltaroko ir „Minties“ gimnazistai. Skambėjo dainos rusų, vokiečių, prancūzų kalbomis.

Nugalėtojai buvo apdovanoti prizais ir diplomais, o visi dalyviai pamaloninti padėkomis ir saldumynais. Pirmą vietą grupių tarpe laimėjo 5-osios gimnazijos grupė „Muzikos studija“, o geriausia soliste tapo V. Žemkalnio gimnazijos mokinė Ginta Tomkevičiūtė.

Džiaugiamės mūsų mokyklos merginų ansambliu, kuriam buvo skirta trečia prizinė vieta. Sveikiname jas ir muzikos mokytoją Eglę Šarauskienę.

muzikine mintis