^ Į viršų

Panevėžio „Minties“ gimnazija

Čia tavo mintys taps idėjomis bei atradimais.

Konkursas „MUZIKINĖ MINTIS 2017“

Balandžio 26 dieną gimnazijoje vyko Panevėžio bendrojo lavinimo mokyklų mokinių dainos konkursas užsienio (antra) kalba „MUZIKINĖ MINTIS 2017“. Konkurse dalyvavo 8-12 klasių atlikėjai iš „Skaistakalnio“ pagrindinės, „Saulėtekio“, „Vilties“, A. Lipniūno progimnazijų. Pasirinktas dainas pristatė V. Žemkalnio, 5-osios, J. Balčikonio, K. Paltaroko ir „Minties“ gimnazistai. Skambėjo dainos rusų, vokiečių, prancūzų kalbomis.

Nugalėtojai buvo apdovanoti prizais ir diplomais, o visi dalyviai pamaloninti padėkomis ir saldumynais. Pirmą vietą grupių tarpe laimėjo 5-osios gimnazijos grupė „Muzikos studija“, o geriausia soliste tapo V. Žemkalnio gimnazijos mokinė Ginta Tomkevičiūtė.

Džiaugiamės mūsų mokyklos merginų ansambliu, kuriam buvo skirta trečia prizinė vieta. Sveikiname jas ir muzikos mokytoją Eglę Šarauskienę.

muzikine mintis

Straipsnių peržiūrėjimai
1481987