Pilietiškumo pamoka LR Seime

Kovo 8 dieną III-ųjų klasių mokiniai turėjo galimybę susitikti su Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų klubu LR Seimo rūmuose. Į šią ekskursiją gimnazistus lydėjo socialinė pedagogė Redita Šarapajevienė bei istorijos mokytoja Aušra Sučylienė, kuri prisipažino, jog LR Seimo rūmuose lankosi pirmą kartą. Jūs mus stebinate, mokytoja!

Į šį renginį atvyko apie pusę tūkstančio mokinių iš visos Lietuvos, o jį vedė Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų klubo prezidentė Birutė Valionytė ir Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų klubo kancleris Stasys Kašauskas. Renginys vyko istoriškai svarbioje vietoje – LR Seimo Kovo 11-osios Akto salėje (I-uose rūmuose), kur 1990 metais kovo 11 dieną buvo priimtas LR Nepriklausomybės Aktas. Juo Lietuva paskelbė atkurianti visišką suverenitetą nuo Sovietų Sąjungos. Buvimas šioje salėje mokiniams priminė, kad  pagrindinis piliečio tikslas – būti savo tautos dalimi, priklausyti jai, kurti, saugoti ir branginti savo šalį.

seime

Milda Lileikatė, IIIb klasė